Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник злитися, до чого сниться злитися уві сні

Наснилося злість може бути віддзеркаленням реальних емоцій сновидіння, підказують сонники. А ось якщо ви ні на кого не ображені, а уві сні вам доводиться злитися, то пригадайте, на кого був спрямований гнів, підказують сонники, і ви зрозумієте, на що слід звернути увагу в реальному житті.

Пророцтва сонника Міллера

Бачити уві сні власну лють на людину зовсім сторонньої і незнайомого — до несподіваного неприємного сюрпризу. А ось якщо уві сні не ви кричали на людину, а він злився на вас, то стережіться зради соратника.

До чого сниться сюжет про те, що вам довелося злитися на людину з яким в реальності ви близькі друзі? Це означає, що ви можете посваритися з ним по сущою дурниці, засмучує тлумаченням Густав Міллер.

Бачили уві сні, що ви зліться самі на себе? Вам не вистачає впевненості у власних силах. Вам варто навчитися цінувати свої вміння і гідно підносити «себе» в суспільстві.

Злитися на чоловіка — знак незадоволення

Дівчині наснилося, що вона злиться на чоловіка? Щоб зрозуміти, до чого це сниться, важливо згадати, що стало причиною люті.

Якщо вона злилася з причини завданого їм образи, то це означає, що її репутація може бути заплямована. А якщо причиною стала зрада, то це означає, ви відчуєте охолодження чоловіка, віщає тлумач Ванги.

А ось сонник Фрейда пропонує своє тлумачення сну: кричати на чоловіка уві сні — знак незадоволеності їм і його ставленням до своїх подружніх обов’язків. Чоловік сердився на вас? Будьте ласкавіше з ним, прокинувшись.

Лаятися на дітей, або Пора мінятися!

Східний тлумач, пояснюючи,, до чого сниться сюжет, в якому вам доводиться лаяти сина, говорить про те, що ви не задоволені тяганиною в реалізації ідей, авторами яких є ви самі.

Наснилося, що ви сильно розсердилися на дочку, яка прийшла додому пізно? Вам варто змінити пріоритети — ви не на те націлені, натякає сонник міс Хассе. Особливо актуально це тлумачення, якщо сновидіння наснилося вам в парний день місяця.

Нервувати через небіжчика — до занепокоєння

Розповідаючи, що пророкує сновидіння, в якому ви дуже сильно нервували, побачивши небіжчика, бозна-звідки взявся на порозі будинку, сонник Цвєткова рекомендує пригадати, чи знали ви, що упокоївся за життя.

Якщо ви були знайомі з ним, то це підказка про те, що вам варто відновити старі зв’язки. А ось розлютитися на небіжчика, з яким ви що ніколи раніше не зустрічалися — ознака того, що від вас приховують якусь важливу інформацію.

А ось Циганський сонник має свою думку на рахунок того,, до чого сниться злість на померлих. Якщо ви бачите, що зліться на померлих в реальності родичів або друзів, то це говорить про вашу тугу за ним. Добре якщо ви плачете при цьому — почуття туги скоро залишить вас у спокої.

На кого ви ще злились уві сні

Злитися уві сні на інших «персонажів» довелося? Кожен з них має своє певне значення, приснився. Ось, на думку більшості сонників,, до чого сниться гнів:

 • На друга чи подругу — до сварки або до взаємних образ;
 • На колегу — спільна справа скріпить ваші взаємини;
 • На батьків — будете переживати про їхнє здоров’я;
 • На тварину — ви боїтеся, що вас вважатимуть слабаком, тому проявляєте агресію;
 • На сусіда — до переїзду на нове місце проживання або до тимчасової зміни житла;
 • На начальника — робота зупиниться, ви зі співробітниками будете ділити «тепле місце»;
 • На сторонню людину — до нових вигідних знайомств.
 • Сонник злитися, до чого сниться злитися уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: