Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник їсти морозиво, до чого сниться їсти морозиво уві сні

Всіма улюблений холодні ласощі, не може обіцяти великих неприємностей. Саме так вважають сонники, даючи пояснення,, до чого сниться є морозиво. Це десертне блюдо уві сні вважається символом радості, успішних звершень і легкої реалізації планів.

Дерзайте!

Езоп пояснює,, до чого сниться їсти морозиво, надзвичайною удачливістю сплячого. Жіночий сонник пов’язує приснилося з успішними починаннями. Бачити діток, які з насолодою поглинають ці ласощі уві сні, означає прекрасний період для здійснення задумів.

Новий сімейний сонник пророкує щастя і процвітання, що будуть супроводжувати сновідящій тривалий період.

Думка Міллера

Психолог вважає — поїдання холодного десерту уві сні, означає, що розпочаті справи будуть успішно реалізовані сплячої персоною. Бачити багато морозива, на думку сонника Міллера, говорить про майбутню радості і щасливі моменти.

Знайте міру!

Наснилося, що поїдаєте багато замороженого молочного продукту? Будьте помірні в своїх прагненнях і бажаннях. Сонник нагадує: всі добре — в міру. Дівчині, яка з’їла багато охолодженого десерту уві сні, Медея радить зменшити свій запал в спробах змінити коханого.

Подробиці сюжету

Сучасний снотолкователь впевнений, що для тлумачення сну, в якому довелося їсти морозиво, значення має вид холодного десерту:

 • Пломбір — до охолодження взаємин з партнером;
 • З джемом — до приємного несподіваного подаруночки;
 • З шоколадом — говорить про закінчення проблем;
 • Крем-брюле — віщає про швидку удачі;
 • Ванільне — ваше захоплення може закінчитися бурхливим романом;
 • Ескімо — пожертвуєте часом заради товариша;
 • Фруктове — віщає про балакучість і хтивому поклонників.
 • Що віщує Фрейд?

  Доктор Фрейд передрікає приємну зустріч з давнім другом, тим, кому довелося їсти морозиво в спеку. Але відродження почуттів або любовний зв’язок не відбудеться — пророкує сонник.

  Бачити, що хтось поїдає морозиво з шоколадом, яке трохи підтануло уві сні, говорить про безуспішні спроби сновідящего реанімувати те, що вже давно втрачено. Є морозиво тверде, замерзле, віщає про вашому прагненні отримувати від життя насолоду. Однак знайте — задоволення проходить.

  Наснилося, як насолоджувалися солодким льодом в кафетерії? Значить, слід підготуватися до розважальних заходів. Постарайтеся контролювати дозу випитого спиртного, інакше в майбутньому будете зі здриганням і жалем згадувати цю подію.

  Про любовних прагненнях…

  Снотолкователь Закоханих обіцяє любов і процвітання, тлумачачи,, до чого сниться насолоджуватися шоколадним десертною стравою. Наснилося, що перекинули його на одного або обранця, говорить про зайвої жорстокості до персонажу і, як наслідок — самотності.

  Сонник для стерви впевнене трактує,, до чого сниться їсти шоколадний молочний продукт, натякаючи на пристрасне, але, на жаль, швидкоплинне любовну пригоду.

  Чекайте звільнення

  Якщо довелося їсти морозиво, вкрите глазур’ю, значить, незабаром з вас спаде тягар зберігати чужий секрет. Куштувати уві сні шоколадне ескімо в глазурі — дізнаєтеся інтимні подробиці давно цікавила вас таємниці.

  Сонник їсти морозиво, до чого сниться їсти морозиво уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: