Сонник зрада коханої людини, до чого сниться зрада коханої людини уві сні

Сон, в якому ваша кохана людина вам змінив, віщує вірність в реальному житті, якщо уві сні змінив ти — втрати.

Існує кілька трактувань такого сну, наприклад, в циганському сонник, пережити зраду уві сні, означає зраду вашого коханого наяву.

В англійському сонник сказано — якщо, уві сні ви практично піддалися спокусі змінити, але в останній момент відмовилися і впоралися зі спокусою, значить, в реальному житті вас чекає успіх і благополуччя.

Сон, в якому ви змінили коханому до невдач в житті і самотності.

Як визначає сонник, зрада коханій людині з його кращим другом — обіцяє байдужість з боку коханого.

Сон, в якому тобі змінили знак того, що в дійсності тобі потрібно бути обережним, так як твоїм довірою можуть зловжити близькі люди.

Якщо уві сні ви змінили, будучи в шлюбі, остерігайтеся загоряння або пожежі.

В сонник Фрейда, сон в якому вам змінив кохана людина, говорить про те, що в реальності вашим відносинам нічого не загрожує, не сумнівайтеся в вірності партнера і не ревнуйте через дрібниці.

Інші види зради в сновидінні, наприклад, зрада вашого друга, означає не впевненість в когось в дійсності, покладайтеся на свою інтуїцію і вона вас не підведе.

Якщо уві сні ви намагаєтеся спокусити чоловіка, значить, в реальному житті вас чекає розлука з коханим, або вам доведеться відмовитися від своїх рідних заради нових відносин.

Якщо одруженому мужику наснилося, що він зраджує своїй дружині з повією, значить, його поведінка наяву викликає глузування у сторонніх людей.

Як пояснює сонник, зрада коханій людині з помсти — означає, що наяву ви будите, щасливі в сімейному житті і вашим відносинам нічого не загрожує.

Здійснити зраду уві сні означає, що наяву вас звинуватять в негожих діях. Для жінок такий сон означає, що через свою злості і дратівливості в реальному житті, ви не зумієте утримати любов свого партнера.

Якщо уві сні ви змінили коханій людині, значить наяву, будите відчувати докори сумління через якогось необачного вчинку.

Сон, в якому ви спокусили якогось юнака, віщує небезпеку розлучення з чоловіком через вашого легковажної поведінки.

До чого ще сниться зрада коханої людини

До чого сниться зрада коханої людини в еротичному сонник Данилової — крах надій і очікувань. Однак не варто занадто засмучуватися, тому що ваші амбіції в сексі надмірно високі. Будьте більш чуйними і уважними до свого партнера.

Зрада з вашого боку говорить, про те, що наяву вам не вистачає гострих відчуттів, але скоріше за все замість них ви зіткнетеся з масою неприємностей.

До чого сниться зрада коханої людини в жіночому сонник — зрада вашого чоловіка означає, що домашні клопоти і інші справи, будуть віднімати у вас дуже багато часу, якщо уві сні змінили ви, наяву ваші бажання виконуватися.

Однак сон про зраду коханої людини, так само може означати, що в дійсності ваш характер може зіпсувати відносини з партнером, тому постарайтеся стримуватися і не сваритися через дурниці.

Сонник зрада коханої людини, до чого сниться зрада коханої людини уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: