Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник змії в воді, до чого сниться змії в воді уві сні

У тлумаченнях сонників, змія уві сні уособлює не тільки прихованих ворогів, але і є джерелом мудрості і пізнання. Вода ж вважається символом вічності, емоцій, інтуїції. Щоб зрозуміти до чого сняться змії в воді, слід відтворити приснився сюжет і постаратися зрозуміти таємний сенс нічного послання.

Побачили водяну змійку — остерігайтеся минулого

В сонник Мандрівника є пояснення,, до чого сниться бачити водяних змій у воді. Так, за версією снотолкователя побачений образ вказує на небезпеку, пов’язану з минулим сплячого людини. Присниться велика біла рептилія символізує руйнівні, небезпечні знання.

Дворянський сонник, сюжет про великий пливе водяній гадюці, пов’язує з небезпекою зануритися в меланхолію, якщо їх багато — будьте готові до стресової ситуації. У той час спостерігати, як велика водна змеюка виповзає з водойми, обіцяє одужання, зміцнення здоров’я.

Бачити, що в річці плаває багато маленьких змійок або цілий виводок агресивно налаштованих істот, означає, що в поточному підприємстві з’являться несподівані проблеми. Не виключено, що їх виникнення буде пов’язано з підступами недоброзичливців.

Укус змеюки — застерігає про конфлікти

Наснилося, що водна рептилія вкусила вас, значить, гряде небезпека від водної стихії. Змії у воді кусають в ногу — вами хтось намагається маніпулювати. Причому вплив носить виключно поганий, руйнівний характер.

Боротися уві сні з величезною анакондою, яка кілька разів вкусила вас, застерігає про негативні емоції. Можливо, прийдешній емоційний сплеск завадить реалізуватися планам, які тривалий час готував спляча людина. У деяких випадках, образ величезної змеюки символізує авторитетної людини, і якщо уві сні тварина змогла зробити кілька укусів, значить, імовірний конфлікт з роботодавцем або партнером по бізнесу.

Якщо чоловікові сниться, що купаючись у водоймі змійка занурювалася під воду, значить, напередодні з’явиться можливість істотно збільшити капітал або отримати підвищення по службі.

Стан водойми як показник оточення

Деякі сонники впевнені, найчастіше змії в воді сняться жінці або дівчині, як сприятливого знака. Якщо ці створення плавали в чистою і прозорою річці — готуйтеся до здобуття незалежності (фінансової, емоційної). Бачили уві сні кобру — придивіться уважніше до обранця.

А ось купатися в каламутній, брудної річки з плаваючими в ній рептиліями, обіцяє розплату за зроблену помилку у відносинах з чоловіком. Молодий панночці багато маленьких плазунів уві сні застерігають про злісних заздрісників, що розпускають неправдиві відомості про сновидицей, що може сильно зашкодити відносинам з коханим.

Якого кольору були гадюки?

Тлумачачи, до чого сняться змії в воді, Сучасний суміщений сонник приділяє пильну увагу кольором плазунів. так:

 • Присниться чорна змія свідчить про наявність страхів сновідящего. Іноді подібний сюжет символізує зраду коханої людини.
 • Відрізати голову чорному гаспиду уві сні — до подолання нав’язливих фобій.
 • Зелена гадюка уві сні, згідно сонником, вважається символом зародження нового життя, позбавлення від недуги, залежно, шкідливих звичок. Заміжнім дівчатам, зелена змія у воді (чистою і прозорою), віщає про вагітність.
 • Бачити жовте плазун пророкує про хвороби, злобі і обмані.
 • Наснилося, що вкусив червоний аспид — готуйтеся придушити негативні емоції.
 • Тлумачення сну в сонник Міллера

  Психолог Міллер пов’язує образ зі зміями в воді з тривогами сновидіння, які незабаром зміняться світлою радістю. Сновидіння, в якому повзучим істотам вдалося вжалити персонажа, за версією сонника свідчить про те, що ваше занепокоєння не безпідставне.

  Сонник змії в воді, до чого сниться змії в воді уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: