Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник змії — до чого сняться?

Сімейний Сонник

Бачити уві сні змій — знак поганий. Змії означають уві сні наших ворогів і заздрісників, суперників (а частіше суперниць), хитрих і брехливих людей. Іноді сон про змій пророкує хвороба. Якщо змія спокійна уві сні, то уникайте конфліктів і ризикованих підприємств. Якщо ж вона агресивна або звивається, то вам загрожує небезпека від ворогів, які ненавидять вас. Постарайтеся вжити необхідних заходів обережності. Змія, ошкірена на вас уві сні, — знак того, що хтось хоче помститися вам за нанесену образу. Якщо вам присниться, що змія обвилася навколо вас кільцем і готова до нападу, то ваше положення непоправно. Ви повністю у владі ваших ворогів. Постарайтеся уві сні звільнитися від змії. У житті це допоможе вам виплутатися з серйозної халепи. Якщо змія укусила вас — стережіться нещасного випадку. Будьте надзвичайно обережні. сон,

Поборотися уві сні зі змією — знак небезпеки. Бережіться ворогів і хвороби. Якщо ваша совість нечиста, то вам загрожує тюремне ув’язнення. Сон, в якому ви побачили, як маленька змійка перетворюється в величезного змія, готового напасти на вас, означає велику небезпеку, яку ви не розгледіли на самому початку. Якщо уві сні вам вдасться уникнути зустрічі з ним і врятуватися, то в житті ви з честю витримаєте важке випробування, подолаєте всі перешкоди, приготовані вашими ворогами і буквально вийдете сухим з ​​води. Іноді такий сон відносять на рахунок хвороб. Тримати змію в руках уві сні — передвісник швидкої і успішної перемоги над недоброзичливцями. Іноді такий сон пророкує вам про те, що близька людина може зрадити вас. Особливо якщо змія змінить свою поведінку або колір, поки ви тримаєте її в руках.

Сон, в якому ви побачили знайомого або друга, з-за спини якого видно змії, попереджає: остерігайтеся змови проти вас. Якщо уві сні змії слухняні цій людині, то в житті у вас буде могутній заступник, який захистить вас від неприємностей. Якщо вам присняться діти, що грають зі змією, то вам слід краще доглядати за ними, щоб вони не потрапили в погану компанію. Інакше їм загрожує велика небезпека. Те ж саме означає сон, в якому ви намагаєтеся захистити дитину від змії. Але такий сон також попереджає вас про те, що вам слід уважніше придивитися до вашим партнерам по бізнесу. Хтось із них може зрадити вас. Вбивати змію уві сні — знак перемоги над грізним ворогом, виконання бажання і великі почесті. Дохла змія уві сні — знак того, що ви сліпо довіряєте людям і вони користуються вашою довірою. Іноді такий сон говорить вам про те, що якась небезпека минула. Якщо уві сні вас вкусить дохла змія, то лицемірство засмутить вас, а ваші вороги будуть тріумфувати.

Гадюку уві сні бачити і поводитися з нею цілком нормально віщує, що ви вступите в шлюб за розрахунком, але не будете щасливі. Якщо вам присниться, що гадюка злякала вас, то остерігайтеся помсти ворога. Сон, в якому ви побачили, що змія невідступно слідує за вами, попереджає, що вас будуть мучити докори сумління. Побачити, що змія впала на вас зверху, — застереження про підступи людини, наділеного владою. Багато гадюк бачити уві сні означає, що вас чекають суперечки з партнерами або розбрат в сім’ї. Бачити себе в оточенні змій — попередження про те, що оточуючі вас люди в своїй більшості не бажають вам добра. Піти уві сні з такого місця означає, що ви вдало вийдете зі скрутного становища і наклепники не зашкодять вашій репутації.

Анаконду (морського удава) побачити уві сні — знак того, що вам доведеться нелегко в житті. Анаконда живе тільки в воді. Такий сон пророкує, що вам слід убезпечити себе і підстрахуватися з усіх боків, щоб уникнути великої небезпеки. Такий сон закликає вас боротися за досягнення наміченої мети. До снам про змій можна віднести і рідкісний сон про Медузи Горгони. Медуза Горгона є персонажем грецької міфології. Її образ завжди означав перемогу над могутніми ворогами, з якими ніхто не міг впоратися. Вона мала безліч змій на голові замість волосся. Ніхто не міг перемогти її. Медуза Горгона була символом боротьби з фатальним злом. Побачити її уві сні — передвісник перемоги над всесильним ворогом або злом, якщо тільки уві сні її гнів не спрямований проти вас самого. Самому бути Медузою Горгоной з тисячами змій на голові — знак славної перемоги над ворогами. Випадково наступити на змію уві сні і не бути укушеним при цьому — знак того, що ви зробите помилку і дивом уникнете поганих наслідків своєї легковажності. Якщо змія встигла вкусити вас, то вам доведеться дорого заплатити за свої необдумані вчинки. Надавати змії або вужі уві сні означають надуману небезпека або помилкову тривогу.

Сонник Міллера

Якщо жінці сниться, що її кусає дохла змія — значить, злість лицемірного друга змусить її страждати. Сни про змій — це взагалі попередження про будь-які різновиди і формах зла. Бачити уві сні звиваються або падають на когось змій — означає боротьбу за існування і докори сумління. Вбивати уві сні змій — означає, що Ви підете на все заради досягнення своїх інтересів або того, щоб з ними рахувалися інші люди. Ви будете святкувати перемогу над ворогами. Проходити уві сні серед змій — означає, що Ви будете жити в постійному страху захворювання, а егоїсти будуть зазіхати на Ваше місце в дружньому колі.

Якщо у Вашому сновидінні змії будуть жалити Вас, Ви піддастеся злісним підступам, і вороги зашкодять Вашій роботі. Якщо Вам сниться, що по зеленій траві до Вас повзе плоска плямиста змійка, Ви відскакуєте сторону, вона проповзає мимо, і Ви забуваєте про неї, як раптом вона знову наближається до Вас, збільшуючись в розмірах і, нарешті, перетворюючись в величезного змія, а Ви ціною божевільних зусиль успішно уникаєте його нападу і повністю рятуєтеся від цього моторошного бачення — все це означає, що в реальному житті Ви скоро уявіть, начебто Вами зневажають і не поважають, а Ваші справи йдуть все гірше і гірше. Хвороби, занепокоєння, запеклість будуть страшно гіпертрофуватися у Вашій свідомості, але все закінчиться благополучно, мнимі лиха будуть забуті, а звалені на себе зобов’язання відкинуті в сторону, і Ви будете задоволені за недостатністю майна винагороджені.

Якщо Вам сниться, що змія кільцями обвивається навколо Вас і вистрілює в Вас своїм жалом — значить, Ви будете безсилі в руках своїх ворогів, і Вам загрожує хвороба. Якщо уві сні Ви тримаєте в руках змію — значить, Ви разработаете свою стратегію для повалення ворожих Вам сил. Якщо уві сні Ваші волосся перетворяться в змій — виходить, у житті незначні, на перший погляд, події доставлять Вам болісне занепокоєння і турботи. Якщо приснилися Вам змії візьмуть химерні обриси, цей сон означає для Вас бідами, які, втім, розвіються, якщо поставитися до них байдуже, зберігаючи присутність духу. Побачити або наступити уві сні на змій, купаючись або переходячи вбрід річку, означає, що Ви будете тривожитися в передчутті чистої радості.

Бачити уві сні, як змії жалять інших, означає, що Ви скривдите Вашого друга. Бачити уві сні маленьких змійок — означає, що Ви надасте привітний прийом людям, які будуть нишком обмовляти і ганьбити Вас, а також спробують засмутити Ваші плани. Бачити уві сні дітей, що грають зі зміями, означає, що Ви опинитеся в замішанні, намагаючись розпізнати, де Ваші друзі, а де вороги. Якщо жінка уві сні тривожиться за дитину, що перебуває позаду неї, так як вона чує зміїне шипіння — це означає, що її вмовлять відмовитися від чогось, їй дорогого, заради її ж блага; але пізніше вона, виявить, що була залучена в ганебну інтригу.

Бачити уві сні друга, що стоїть на стежці, і змій, загрозливо піднімають голови у нього за спиною, означає, що в дійсності Ви розкриєте змову, організований проти Вас і Вашого друга. Якщо ж у Вашому сновидінні Ви розумієте, що один тримає змій під контролем — значить, якась могутня організація буде діяти у Ваших інтересах і відобразить злісні підступи. Якщо жінці присниться, що вона заворожена змією — значить, її почнуть утискати, але на захист її прав виступить закон і впливові друзі.

Сонник Фрейда

Змію, як і більшість інших плазунів, слід трактувати, як традиційний чоловічий символ. Якщо змія гріється на Сонце, то це символізує хороший сексуальний тонус чоловіки. Якщо жінка бачить змію замість свого партнера, це говорить про можливі зміни (в тому числі і приємних) в ваших стосунках. Якщо ж змію бачить чоловік, то це говорить як про його гомосексуальних прагненнях, хоча, можливо, і прихованих, так і про те, що він може піддатися гомосексуальним домаганням.

Укус змії говорить про те, що ваші сексуальні відносини можуть бути порушені втручанням іншого чоловіка. Якщо ж змія кусає не вас, а кого-небудь іншого, то це говорить про ваш сексуальному прагненні до цієї особи, або до бажання змінити свого партнера, якщо об’єкт укусу неясний. Якщо ви перед собою ставите змію, полюєте на неї і намагаєтеся зловити, то ви здатні вести, або ведете, дуже активне сексуальне життя. Якщо ж ви тікаєте від змії, то у вас якісь проблеми в сексуальному житті, які ви боїтеся або не хочете дозволити.

Змія, що згорнулася кільцем, говорить про вашому прагненні до самозадоволення. Повзуча змія символізує статевий акт. Якщо ви з задоволенням дивіться на змію, милуєтеся нею, то ви легко можете поміняти стиль свого сексуального життя, ви любите експериментувати і отримуєте від цього задоволення. Якщо ви цілуєте змію, то ви прагнете до оральним задоволень, але соромитеся зізнатися в цьому навіть собі самому (самій).

Сонник Менегетті

Змії можуть символізувати величезна кількість речей. Оскільки більшість змій отруйні і небезпечні, то одне з найбільш поширених значень цього образу — смерть. Оскільки змії дуже слизькі і повзучі — інше значення цього символу — підступність, хитрість, обман. Саме змія спокусила Єву з’їсти яблуко з дерева пізнання і її образ є символ спокуси (особливо сексуального спокуси), і в кінці кінців образ змії є фактичним символом. Образ змії висловлює страх смерті або її бажання, занепокоєння про своє здоров’я, страх, що хтось робить небажана дія проти вас.

Відчуття, що ви спритний, хитрий в цій ситуації. Страх, що інший може виявитися більш спритним і хитрим в цій справі. Бажання поступитися певного спокусі, бажання статевого спілкування і одночасно страх його. Як правило, образ змії негативний, вказує на неможливість адекватного веління в ситуації, втрату індивідуального ін се і здійснення дій по чужої для індивіда програмі, вписаною в його логічне, раціональне. Причому ця програма подібно нав’язливості змушує людину ходити по колу або по спіралі — по маршруту, який заздалегідь визначений.

Еротичний Сонник

Якщо жінці сниться змія, це означає, що кохана людина виявиться обманщиком і зрадником, і це змусить її страждати і переживати. Якщо ж ви бачите уві сні, як змії жалять кого-то другого, це означає, що в реальному житті ви зробите проступок, здатний образити вашого улюбленого. Якщо жінка уві сні переживає за свою дитину, яка перебуває позаду неї, і чує зміїне шипіння, це означає, що їй доведеться відмовитися від любові дорогої їй людини. Згодом вона, ймовірно, буде втягнута в низьку інтригу, через яку втратить любові і довіри свого обранця.

Якщо ваш коханий стоїть на стежці серед загрозливо шиплячих змій, це означає, що ви зможете розкрити змову проти вас і вашого обранця. Якщо дівчині сниться, що її заворожила змія, це означає, що її чекають утиски з боку низьких людей. Однак впливовий і любляча її людина зможе допомогти їй справитися з напастю.

Ісламський Сонник

Шипіння змії — сповіщає про відступ який переховується і непереможеного ворога, від якого буде захищений бачить сон людина. Бачити змію — до ворога, і сила ворога соответственна буде силі баченої змії. Якщо хто побачить змію ручної і слухняною — досягне майна, а якщо побачить, що змія напала на нього — його спіткає якесь засмучення з боку царя. Якщо хто побачить, що багато змій зібралося разом і шкоди не завдають — значить людина, що бачить такий сон, буде начальником над військом.

Англійська Сонник

Змії в наших сновидіннях — це вірне втілення ворога. Якщо Вам сниться, що Ви наступаєте на змії, тисніть їх ногами — значить, в житті Ваші вороги не зможуть зашкодити Вам. Якщо змії уползают від Вас — значить, Ви переможете своїх ворогів. Але якщо змії уві сні обертаються і жалять Вас, то в дійсності підступні вороги переможуть Вас і заподіють Вам багато горя. Це завжди попереджає сон: не допускайте нічиєї злого втручання у Ваше життя, не дозволяйте нікому зруйнувати Ваше щастя.

Сучасний Сонник

Взагалі змії сняться до наближенням неприємностей. Звиваються змії символізують боротьбу за існування і докори сумління. Бачити уві сні маленьких змійок означає, що ви надасте привітний прийом людям, які будуть нишком обмовляти і ганьбити вас, намагаючись розбудувати ваші плани. Змія, мирно згорнулася колечком, — передвістя того, що ваші вороги чекають слушного моменту, щоб завдати вам нищівного удару.

Сонник Ванги

Побачити уві сні клубок змій — погана ознака. Такий сон говорить про те, що навколо вас дуже багато злих, заздрісних людей, які бажають вам краху кар’єри, нещастя в сімейному житті і навіть смерті. Вам слід бути обережніше в спілкуванні з усіма своїми знайомими, бо висловлене вами в пориві пристрасті послужить вам погану службу.

Сонник Нострадамуса

Побачити уві сні клубок змій — наяву стати жертвою інтриг і пліток.

Сонник Мандрівника

Клубок змій — болісні внутрішні протиріччя.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: