Сонник зловити букет нареченої, до чого сниться зловити букет нареченої уві сні

Спіймати букет нареченої — добрий знак, як наяву, так і уві сні. Більшість сонників, пояснюючи,, до чого сниться подібний обряд, впевнені, що таке бачення — це не що інше, як підсвідоме бажання вступити в шлюб. У всякому разі, якісь зміни в особистому житті обов’язково відбудуться, головне — не пропустіть момент!

Коротко про головне

Наснилося щось приємне, але деталі згадуються дуже погано? Чи не турбуйтеся, адже сонники можуть підказати, чого чекати, навіть по невеликому фрагменту нічний мрії. Ось, наприклад,, до чого сниться зловити букет нареченої:

 • Бачити його у себе в руках — на щастя.
 • Битися за нього з іншими дівчатами — удача просто так не прийде, доведеться поборотися.
 • Букетик зів’яв або розпатлана — до сварок і неприємних подій.
 • Квіти самі прилетіли вам в руки, хоча ви їх навіть і не ловили — до сюрпризів.
 • Сонник Міллера

  Сновидіння, в якому вам вдалося зловити букет нареченої, тлумач сновидінь Густава Міллера трактує як близькість удачі, щастя і любовної пригоди. Все, що потрібно зробити, після подібного бачення — це загадати і отримати бажане.

  Відбити уві сні «квіткове щастя» — знак рішучої боротьби наяву

  Хочете знати, до чого сниться, що ви, будучи присутнім на весіллі, стрибаєте вище всіх поруч стоять дівчат в спробі схопити квіти, кинуті новоспеченої дружиною? Таке сновидіння говорить про вашу рішучості йти у всьому до переможного кінця, пророкує Східний сонник.

  Бачити себе, б’ється на весіллі через бажання зловити букет нареченої, — в реальності у вас може з’явитися суперниця, але ви зумієте її нейтралізувати. А якщо вам приснилося, що на весіллі ви перехопили квіти, але віддали його поруч стоїть ридаючій від образи дівчині, то наяву вам доведеться докласти чимало зусиль, щоб не розлучитися або не посваритися з нареченим.

  Зовсім випадково… або Будьте готові до сюрпризів

  Тлумачення сну, в якому ви на одруженні друзів несподівано для себе придбали квіткову ікебану, кинуту винуватицею торжества, означає, що вас чекають приємні несподіванки.

  Наснилося, що ви соромливо ховаєтеся за спинами конкуренток, що вишикувалися в надії дістати квіточки, які збирається кидати наречена, але несподівано для всіх і вас самої, букет приземляється вам в руки? Радійте, так як таке бачити таке уві сні означає перемогу в непростій справі завоювання серця коханого чоловіка.

  Зіпсований «символ щастя», як символ неприємних моментів

  Для тих, кого цікавить,, до чого сниться спійманий зів’ялий букетик, Місячний сонник дає раду-підказку: уникайте спокус, вони можуть істотно зіпсувати вам, як репутацію, так і життя. А якщо спійманий уві сні розпатланий букет вирвала з рук конкурентка — радійте! Всі неприємні сюрпризи не принесуть вам нічого, крім легкого невдоволення.

  Гірше, якщо наснилося, що букетик, спійманий вами уві сні, зів’яв у вас в руках — це загрожує вам сваркою або навіть розлукою з коханим, попереджає Сучасний сонник.

  Сонник зловити букет нареченої, до чого сниться зловити букет нареченої уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: