Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник злодії в квартирі, до чого сниться злодії в квартирі уві сні

Багато передбачення, до чого сняться злодії в квартирі, пов’язані з моральним стан сновидіння: нервозність або надмірна безпечність часто зумовлюють хід подій. Сонник також бере до уваги складнощі у взаєминах з оточуючими. Побачене уві сні часто намагається донести важливі попередження.

Міллер поганого не порадить

Якщо приснилися злодії в квартирі, сонник Міллера вважає основною причиною прийдешніх напастей безвідповідальність сновидіння. Спроба перекласти прийняття рішень або безпосередні обов’язки на чужі плечі може дорого обійтися. Самостійність допоможе зберегти майно і репутацію.

Сплячі свідки

Сонник може дати однозначну прогноз, до чого сняться юної леді злодії в квартирі. З одного боку, бачити подібне уві сні трапляється до безлічі приємних і перспективних знайомств з представниками протилежної статі. З іншого — слід пам’ятати про розсудливість і уникати пліток.

Заміжньої сновидицей слід знати, що одна з близьких подруг замишляє недобре. Якщо символ приснився чоловіку, чекає серйозне суперництво в любовній або діловій сфері.

Дії зловмисників

Щоб точніше визначити, до чого сняться злодії в квартирі, сонник розглядає їх дії і деякі супутні обставини.

 • Якщо грабіжники лізуть в кватирку, авторитет сплячого дуже вразливий;
 • Якщо довелося бачити пограбування чужого житла, наяву хтось звернеться з проханням;
 • Бачити незваних гостей трапляється напередодні факту подружньої зради;
 • Наснилося, що злодюжок не бентежить, що ви вдома? Наяву ви здаєтеся легкою здобиччю;
 • Коли домушники уві сні лізуть цілим натовпом, можливі проблеми в бізнесі;
 • Бачити, як злочинці лізуть в будинок, трапляється замкнутим і невпевненим в собі особам;
 • Бандити вирішили піти з порожніми руками? Хтось сильно заздрить вам.
 • Стій, я знаю, хто ти!

  Цікаво дізнатися, до чого сниться, що злодії в квартирі вам знайомі. Якщо в ролі зловмисників наснилися друзі і тим паче родичі, сонник настійно рекомендує прверіть найближче коло спілкування на предмет доброзичливості по відношенню до вас. Не факт, що недругами виявляться саме ті, кого довелося бачити.

  Коли ж ви власною персоною вирішили обікрасти чужу хату, снотолкователь вважає, що наяву вам хтось добре насолив. Обурення з реальної дійсності в нічних мріях трансформується в подібні символи.

  Якщо привиділися невідомі злодії в квартирі, тлумачення сну застерігає від зайвої довірливості в спілкуванні з незнайомцями в будь-якій обстановці.

  На сторожі порядку

  В сонник знайдеться пояснення, що означає, що квартирні злодії уві сні отримали по заслугах. Якщо сновидцу вдалося затримати злочинців власноруч, тлумач обіцяє несподіваний вихід зі складної ситуації.

  Якщо аналогічний сюжет примарився представниці слабкої статі, побачене уві сні означає позитивні зміни в особистому житті.

  Іноді спіймані уві сні квартирні грабіжники символізують таємних ворогів, яких в реальності вдасться викрити. Сонник вважає такий сюжет сприятливим, що передвіщає перемогу і удачу.

  Сонник злодії в квартирі, до чого сниться злодії в квартирі уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: