Сонник злодії в квартирі, до чого сниться злодії в квартирі уві сні

Багато передбачення, до чого сняться злодії в квартирі, пов’язані з моральним стан сновидіння: нервозність або надмірна безпечність часто зумовлюють хід подій. Сонник також бере до уваги складнощі у взаєминах з оточуючими. Побачене уві сні часто намагається донести важливі попередження.

Міллер поганого не порадить

Якщо приснилися злодії в квартирі, сонник Міллера вважає основною причиною прийдешніх напастей безвідповідальність сновидіння. Спроба перекласти прийняття рішень або безпосередні обов’язки на чужі плечі може дорого обійтися. Самостійність допоможе зберегти майно і репутацію.

Сплячі свідки

Сонник може дати однозначну прогноз, до чого сняться юної леді злодії в квартирі. З одного боку, бачити подібне уві сні трапляється до безлічі приємних і перспективних знайомств з представниками протилежної статі. З іншого — слід пам’ятати про розсудливість і уникати пліток.

Заміжньої сновидицей слід знати, що одна з близьких подруг замишляє недобре. Якщо символ приснився чоловіку, чекає серйозне суперництво в любовній або діловій сфері.

Дії зловмисників

Щоб точніше визначити, до чого сняться злодії в квартирі, сонник розглядає їх дії і деякі супутні обставини.

 • Якщо грабіжники лізуть в кватирку, авторитет сплячого дуже вразливий;
 • Якщо довелося бачити пограбування чужого житла, наяву хтось звернеться з проханням;
 • Бачити незваних гостей трапляється напередодні факту подружньої зради;
 • Наснилося, що злодюжок не бентежить, що ви вдома? Наяву ви здаєтеся легкою здобиччю;
 • Коли домушники уві сні лізуть цілим натовпом, можливі проблеми в бізнесі;
 • Бачити, як злочинці лізуть в будинок, трапляється замкнутим і невпевненим в собі особам;
 • Бандити вирішили піти з порожніми руками? Хтось сильно заздрить вам.
 • Стій, я знаю, хто ти!

  Цікаво дізнатися, до чого сниться, що злодії в квартирі вам знайомі. Якщо в ролі зловмисників наснилися друзі і тим паче родичі, сонник настійно рекомендує прверіть найближче коло спілкування на предмет доброзичливості по відношенню до вас. Не факт, що недругами виявляться саме ті, кого довелося бачити.

  Коли ж ви власною персоною вирішили обікрасти чужу хату, снотолкователь вважає, що наяву вам хтось добре насолив. Обурення з реальної дійсності в нічних мріях трансформується в подібні символи.

  Якщо привиділися невідомі злодії в квартирі, тлумачення сну застерігає від зайвої довірливості в спілкуванні з незнайомцями в будь-якій обстановці.

  На сторожі порядку

  В сонник знайдеться пояснення, що означає, що квартирні злодії уві сні отримали по заслугах. Якщо сновидцу вдалося затримати злочинців власноруч, тлумач обіцяє несподіваний вихід зі складної ситуації.

  Якщо аналогічний сюжет примарився представниці слабкої статі, побачене уві сні означає позитивні зміни в особистому житті.

  Іноді спіймані уві сні квартирні грабіжники символізують таємних ворогів, яких в реальності вдасться викрити. Сонник вважає такий сюжет сприятливим, що передвіщає перемогу і удачу.

  Сонник злодії в квартирі, до чого сниться злодії в квартирі уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: