Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник живі їжачки, до чого сниться живі їжачки уві сні

Цікавий лісової звір — їжак — символ дружелюбності і привітності, але з оглядкою на обережність. Пояснюючи, до чого сняться живі їжачки, сонники пророкують: скоро в житті виникне ситуація, коли вам необхідно буде приділити увагу людині, з побоюванням ставиться до оточуючих через свою скромність і невпевненості. Але є й інші пояснення того, чому до нас уві сні «приходять» їжачки.

Пророцтва психолога Густава Міллера

Дуже точно і детально описує сонник Міллера, до чого сняться живі їжачки. Якщо вам приснилося, що ви тримаєте в руках їжака і не відчуваєте колючок, то це означає, що ви склали невірне уявлення про нового знайомого.

До чого сниться мрія, в якій ви намагаєтеся зловити колючого хижака, а він намагається від вас втекти? Все просто: ви намагаєтеся завести неприємна розмова або затіваєте бурхливе з’ясування відносин з людиною, які не бажають говорити з вами в подібному ключі. А ось, їжак, що згорнувся уві сні клубком, означає небажання вирішувати проблеми.

Слідами їжачка, або Проявіть участь — отримаєте вигоду

Бачите уві сні живих їжачків, що бродять по лісі в пошуках їжі? Сонник Мандрівника дає вам таку пораду: якщо ви бажаєте досягти поставлених перед собою цілей, то неодмінно запропонуйте співпрацю приятелеві, ділова хватка якого порівнянна з крокодилячої. У цьому випадку вас чекає загальний і приголомшливий успіх.

А ось, якщо наснилися живі їжачки, діловито снують під кущами і фиркати на всіх підряд, то ви зумієте досягти певних висот у суспільстві і завоювати авторитет, але все це ви провернеться завдяки небезпечним контактам і зв’язкам, пророкує Східний сонник.

«Ручне колючка», як символ взаємовиручки

Тлумачення сну, в якому ви бачите у себе в квартирі живих їжачків, пророкує наступне: хтось, хто не такий сильний духом, як ви, потребує вашої опіки.

Можливо, це дітям потрібна допомога чи порада. Але може статися і так, що менш самовпевнений колега, що володіє більш блискучим розумом, не наважується заявити про свої ідеї керівництву, тому «тулиться» до вас, шукаючи підтримки.

Маніпуляції з їжаком: Від печалі до радості

Дуже хороший знак, якщо вам наснилися живі їжачки, радують сонники. Але зверніть увагу на те, що ви робили з колючими тваринами уві сні — так ви отримаєте більш точні прогнози, щодо свого майбутнього. Отже, до чого сняться деякі дії:

 • Годували його уві сні — отримаєте вигідну пропозицію;
 • Купали — допоможете комусь, очистивши тим самим свою совість;
 • Відбивалися від кусається звірка — не довіряйте незнайомцям;
 • Ховали — до позбавлення від ворога.
 • Мама-їжачиха і тато-їжак — ознака передбачливою цілеспрямованості

  Бачити уві сні їжачиху, що снують туди-сюди зі своїм виводком — ознака того, що ви звикли доводити почате до кінця, перевіряючи точність навіть в дрібницях, пояснює сонник Цвєткова.

  А якщо приснився великий їжак, що несе на собі їжу своїм їжачків, то це означає, що ви затіяли ризикову авантюру, результатом якої може стати величезна сума грошей. Продумайте все до дрібниць, радить сонник білого Мага.

  Сонник живі їжачки, до чого сниться живі їжачки уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: