Сонник залізничні колії, до чого сниться залізничні колії уві сні

Залізниця уві сні нагадує сновидцу, що настала пора приділити належну увагу своїх справах, інакше недруги все приберуть до своїх рук. Крім цього, сонник пояснює, до чого сняться залізничні колії, вказуючи на низку застережень.

Міллер: не дайте шансу ворогам

Бачити уві сні залізничні колії, згідно сонником Міллера, говорить про серйозний намір конкурентів привласнити ваше дітище. Дівчатам, психолог надає дещо інше тлумачення,, до чого сниться такий сюжет. Так, юним леді належить захоплююча подорож в колі своїх знайомих. Можливо, під час цієї поїздки, панянка зустріне свою любов.

Інтимні моменти

Еротичний сонник стверджує, що приснилися залізничне полотно, пророкує почуття невпевненості і сумнівів в своїх сексуальних талантах. Сновидіння, в якому доводиться переходити рейки, означає, що сновидець відчує непереборне прагнення змінити щось у своєму інтимному житті. Тільки не дійте зопалу, краще дайте час собі і партнеру все гарненько обміркувати.

Має бути важка праця…

Переходити залізничні колії, обіцяє Сучасним поєднаним сонником, тривоги і виснажлива праця. Бачити, що йдете по ним уві сні, означає, що в реальній дійсності у вас є всі шанси домогтися щастя і успішності, вміло керуючи і керуючи власними справами.

Сонник від А до Я, трохи інакше тлумачить,, до чого сниться переходити через рейки. Приснився образ уособлює нові цілі і прагнення сплячої людини, які він реалізує завдяки старанням і працьовитості.

Настає тривожний період

Наснилося, що довелося перебігати через залізничні колії перед самим поїздом, значить, незабаром настане смуга тривог і переживань у вашому житті, наповненою копіткою працею з мізерною оплатою.

Перебігати їх в зазначеному місці — будьте впевнені, ваша чесна, відкрита гра буде по достоїнству оцінена начальством і оточуючими. Також, таке нічне бачення може вказувати на викриття недругів шляхом дострокового завершення проекту.

Остерігайтеся «капостей»

Бачити уві сні будь-які перешкоди, локалізовані на залізниці, згідно Сучасному совмещенному снотолкователю, застерігає про нечесну гру по відношенню до сновідящій. А те,, до чого сниться загородження на залізничній колії, пояснюється Жіночим сонником підлим зрадництвом в діловій сфері.

Наснилося, що мчить на швидкості потяг сходить з рейок? Будьте дуже уважні в плануванні своєї роботи, намагаючись не відволікатися на «мудрі» поради з боку «доброзичливців». Знайте, одне невірне рішення може відстрочити або навіть зупинити виконання задуманого.

Деталі побаченого

Сонник XXI століття впевнено стверджує, що для повного тлумачення сну, потрібно пригадати деталі нічного бачення. так:

 • Аварія на залізничному полотні — застерігає про втрату грошей, крадіжці;
 • Знаки, покажчики на шляху — у вас немає достатніх знань для отримання підвищення;
 • Дитяча залізниця уві сні символізує зацикленість, ходьбу по колу;
 • Їхати в поїзді уві сні — до швидкого пропозицією про співпрацю.
 • Сонник залізничні колії, до чого сниться залізничні колії уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: