Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник хвороба близької людини, до чого сниться хвороба близької людини уві сні

Хвороба близької людини турбує навіть уві сні. Щоб зрозуміти,, до чого сниться символ, сонник пропонує розглядати його в контексті. Існує безліч варіантів тлумачення одного і того ж образу, часом протилежних за своїм значенням. Вирішальну роль відіграють відносини сплячого з головним героєм сновидіння, характер захворювання, обставини реальної дійсності.

Пророцтва Міллера

В сонник Міллера йдеться, що смертельна хвороба близької людини обіцяє нездужання самому сновидцу. Це не єдине пояснення,, до чого сниться лякаючий образ. Якщо недуга уві сні пов’язаний з психічними розладами, наяву сплячому слід остерігатися підступу недоброзичливців.

Якщо дівчині приснилося, що хтось із рідних тяжко хворий, їй нарешті вдасться позбутися від надокучливого залицяльника.

Шукайте гармонію з собою

Іноді непорядний вчинок з реального життя уві сні проявляється як смертельна хвороба близької людини. В такому випадку сюжет всього лише відображає докори сумління, він не означає, що родичу або другу загрожує смертельна небезпека.

Можна сказати, хворий сам сновидець. Знайти душевний спокій він зможе, коли в реальності знайде спосіб спокутувати почуття провини.

Жіночий сонник пропонує вельми цікаве тлумачення сну,, до чого сниться хвороба близької людини. Те, що вам приснилося, означає новий початок, переосмислення. Можливо, ви зробите вчинок, який здивує всіх навколо, включаючи вас.

Хто занедужав?

Якщо наснилася невиліковна хвороба у улюблених людей, сонник часто радить розуміти побачене з точністю до навпаки. Нерідко захворів уособлюють ваші власні проблеми.

 • Невиліковна хвороба мами обіцяє їй відмінне самопочуття, одужання;
 • Якщо трапилося бачити уві сні теж зло болюче у дитини, він буде рости здорованем;
 • Хворий батько символізує давній страх, який може нагадати про себе;
 • Полеглі чоловік віщує довгі роки, вам пощастить побачити правнуків наяву;
 • Бачити друга в жалюгідному стані трапляється напередодні рішення проблеми;
 • Захворів далекий родич? Ваше життя змінить незнайомець.
 • Те, що вам приснилося, служить нагадуванням про тих, хто вам доріг, вони потребують вас, навіть будучи в доброму здоров’ї.

  Зціляємо свою долю

  Те, до чого сниться, що здоров’я ближніх в небезпеці, сонник пов’язує з найбільш актуальними питаннями з повсякденного дійсності. З сюжету сновидіння можна зрозуміти, чого найбільше не вистачає або ж що насправді бажано усунути.

  У більшості випадків мова йде про соціальний статус, матеріальне становище, міжособистісні стосунки. Сонник в повному обсязі виключає буквальне розуміння побаченого уві сні: слід подбати про власне здоров’я.

  В цілому символ трактується як сприятливий, він віщує нові перспективи. В якому напрямку рухатися, підкажуть особисті якості захворів героїв нічних мрій.

  Сонник хвороба близької людини, до чого сниться хвороба близької людини уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: