Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник хвіст змії, до чого сниться хвіст змії уві сні

Приснився хвіст змії? Уві сні це символ мудрості або поганих вчинків. Сонник допоможе знайти правильну розшифровку настільки незвичайного способу і зрозуміти, до чого він сниться.

Сумніваєтеся?

Приснився слизький хвостик? Сонник впевнений: ви явно сумніваєтеся в правильності зробленого вибору.

Якщо відросток уві сні з’явився особисто у вас, то це означає, що несподівано отримаєте гроші. Але частіше зміїний хвіст символізує дурне поведінку, яке приносить багато страждань оточуючим.

Більш того, якщо в мріях виріс зміїний хвостик, то ви візьмете на себе обов’язки, які доведеться виконувати виключно поодинці. Добре бачити, як він відвалився. Це ознака того, що ви благополучно знайдете собі заміну в складній справі.

За Міллеру

Якщо жінці привидівся хвіст змії, то їй доведеться відмовитися від чогось дуже цінного заради власного ж блага. Однак трохи пізніше виявиться, що її обдурили самим нахабним чином.

Як тлумачити?

Щоб зрозуміти,, до чого сниться хвіст змії, сонник радить відштовхуватися від загального значення цього сновідного персонажа.

Так, саме плазун уві сні може символізувати якесь зло, заздрість, закінчення етапу, а також мудрість і оновлення. Тлумачення сну в цьому випадку має базуватися на життєвих реаліях.

Наснилося, що ви тримали змію за хвіст? Насправді будете контролювати якусь недобру ситуацію, злого людини або ж особисті приземлені інстинкти.

Що робили?

Для грамотної розшифровки сновідного сюжету в цілому знадобиться інтерпретація будь-яких дій уві сні.

 • Схопити — заробите неприємності з власної вини.
 • Тримати — контроль, адекватні дії.
 • Відрізати — вирішити проблеми.
 • Відірвався — самотність, забуття, розлука.
 • Висіти на ньому — несподівана подія.
 • Наступити — тривожне очікування.
 • До чого сниться хвіст змії в руках? Сонник вважає, що ви проявите героїзм в дуже складних, і навіть екстремальних обставинах. Бачити цю частину зміїного тіла у себе за пазухою означає, що ви заслужите репутацію відчайдушного і ризикового людини.

  Коли з’явився?

  Приснився гладкий хвіст змії? Сонник рекомендує згадати, коли саме це сталося. Так уві сні на п’ятницю сюжет гарантує фінансову підтримку в дуже складний для вас момент.

  Сновідеть його в суботню ніч погано. Настають складності в любовних відносинах на грунті брехні або навіть зради обранця.

  Гнучке тіло плазуна наснилося в четвер? Ви потрапите в украй обмежені обставини, і зумієте вибратися з них лише з великими труднощами.

  Обережніше!

  Уві сні ви несподівано для себе наступили на хвіст змії? Проявіть обережність у всіх сферах життя. Сонник вважає, що зараз найменший промах або незначна помилка стануть причиною фатальних змін.

  До чого сниться гадюка, що стоїть майже вертикально? Вороги розробили цілий план по вашому знищення, але ви благополучно уникнете небезпеки.

  Пристрасть або перелом?

  Найгірше бачити власне тіло, оповите слизьким гадом, і відчувати в ночі задуха. В реальності невдало одружитеся (вийдете заміж), або зламаєте одну з кінцівок.

  Цей же сюжет, на думку сонника, натякає на навмисне придушення волі або добровільне полон пристрасною любов’ю.

  Сонник хвіст змії, до чого сниться хвіст змії уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: