Сонник Хеллоуїн, до чого сниться Хеллоуїн уві сні

Про зміни в житті говорить приснився свято Хеллоуїн, запевняють сонники. Причому, слід зауважити, що на тлумачення сну чималу роль надає як настрій сновидіння уві сні (йому було страшно або весело), ​​так і місце святкування. Згадайте всі подробиці своєї «кошмарної» мрії, і ви без праці розшифруєте,, до чого сниться подібний сюжет.

Сонник Міллера про Хеллоуїн

Міллер у своєму сонник дає такі поясненням приснився Хеллоуїну: якщо ви бачили уві сні себе в костюмі персонажа, пов’язаного з Днем Всіх Святих, то це означає, що ви зумієте розгадати якісь давні таємниці знайомих людей.

Незабаром відбудуться події, завдяки яким ви збагнете їх «зворотний бік». Якщо уві сні вам було страшно, то ця «сторона» змусить вас розчаруватися, а якщо ви веселилися, то будете приємно здивовані або захоплені.

Костюмована вечірка як символ незвичній компанії

Що обіцяє приснився вечірка, присвячена Хелловіну, підкаже Сучасний сонник: ви потрапите в незвичну для вас середу і атмосферу. Цілком ймовірно, вас запросять в суспільство, з представниками якого вам ніколи не доводилося спілкуватися і контактувати.

Пригадайте, якщо вам було цікаво і забавно зображувати з себе нечисть, то це означає, що вас приймуть прихильно, а також ви отримаєте хороший досвід і отримаєте масу корисних уроків зі спілкування. А ось нудьга уві сні або небажання переодягатися в карнавальний костюм, говорять про те, що вам буде незатишно в цій компанії.

Страшний Хеллоуїн, або Пора розпрощатися з фобіями

Про те, що прийшов час забути про свої комплекси і страхи, підказує сонник Мандрівника, розтлумачуючи,, до чого сниться святкування Хеллоуїна в старому занедбаному будинку повному привидів.

Бачите уві сні, що за вами женеться привид? Ви занадто зациклені на своїх невдачах, потрібно вчитися дивитися на них простіше, підказує тлумач. А якщо наснилося, що ви злякалися ожилих і голосно сміялися, гарбузових голів, то вам варто навчитися приймати рішення самостійно, а не йти на поводу у інших.

Цвинтарний шабаш: Від злості до успіху

Якщо вам цікаво,, до чого сниться Хеллоуїн, що відзначається на кладовищі, то вам варто заглянути в сонник пастора Лоффа.

Згадайте, якщо уві сні ви були одним з учасників божевільного Хеллоуїна, то це ознака того, що у вас в житті є щось, чого ви не можете зрозуміти. Ви прагнете розкрити цю таємницю, але марно — це вас дратує.

А якщо ви спостерігали за безчинствами, учинені учасниками Хеллоуїна, здалеку, то можете сміливо починати все те, про що навіть мріяти боялися. Бачити подібний сюжет — сигнал про підвищення вашого потенціалу і енергії.

Компанія, з якою ви святкували Хеллоуїн

Тлумачачи,, до чого сниться Хеллоуїн, згадайте, з ким ви його святкували, радять сонники. Ось, наприклад, що обіцяє вечірка в колі:

 • Колег, друзів, родичів — не треба впадати у відчай, вас чекає удача;
 • Незнайомих людей — вам варто більше уваги приділяти своїм близьким;
 • Ожилих небіжчиків — будьте насторожі — в вас «прокинуться» колишні страхи й образи;
 • Перевертнів, монстрів, вовкулаків — не довіряйте незнайомцям.
 • Сонник Хеллоуїн, до чого сниться Хеллоуїн уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: