Все про сновидіння на SONNYK.COM.UA

Сонник волосся випадає, до чого сниться випадання волосся уві сні

Як не крути але краще гірка правда ніж солодка брехня.

З незапам’ятних часів Розставання з волоссям було пов’язано з нещастями і бідами, тому випадання волосся уві сні символізує втрати, хвороби і переживання наяву.

Чим більше волосся ви втратили уві сні, тим більше невдач вас чекає в найближчому майбутньому.

Так само Випали волосся уві сні віщують клопоти, пов’язані з майном і втрату життєвих сил.

Якщо уві сні ваші Волосся буквально обсипаються з вашої голови, наяву готуйтеся до грошових утруднень і фінансових невдач.

Що говорить сонник, якщо сни про випаданні волосся сняться чоловікам? — Сон, у якому ви побачили лису дівчину або жінку віщує сварку з дружиною (коханої). Так само такий сон обіцяє, що наяву у вас буде сварлива дружина. Старовинне тлумачення віщує, що ваша дружина (співмешканка) буде мучити вас, висувати необгрунтовані претензії, дорікати і ревнувати без приводу.

Лисі люди в сновидінні знак неприємностей, якщо уві сні ви побачили одного лисого — до туги і апатії.

Що говорить сонник, якщо сни про випаданні волосся сняться жінкам? — Сон, у якому ви побачили лисого хлопця або чоловіка, каже, про те, що в реальному житті вам потрібно бути більш рішучою, щоб відмовити докучливого шанувальника.Побачила уві сні, як Сама облисів , значить, насправді будь готова до зради чоловіка (коханого). Так само сон, в якому ви бачите себе лисою, віщує заміжнім жінкам коханця, який в підсумку виявиться негідником, а молоденьким дівчатам такий сон віщує, грубого і байдужого чоловіка (співмешканця).

Якщо молодій дівчині приснилося, що її Залицяльник облисів і у нього випало все волосся, значить, наяву він не одружуватися на ній, тому не варто катувати порожніх ілюзій і сподівається на пропозицію руки і серця.

Побачити уві сні лису голівку дитини символ сімейного благополуччя і багатства, а так же гармонії у відносинах між друзями і родичами, якщо наснилося багато безволосих дітей — на сором.

До чого сниться випадання волосся в популярних сонниках

В сонник Хассе випадання волосся знак того, що в дійсності ви можете втратити майно, будьте пильні і обережні!

В сонник Менегетті випадіння волосся символізують занепад життєвих сил. Побачити уві сні чоловіка без волосся на достаток ведуть і здоров’ю. Сон, в якому чоловікові сниться, що він лисіє, застерігає його від надмірної витрати грошей, внаслідок якої можуть виникнути фінансові труднощі.

До чого сниться випадання волосся в Різні пори року :

 • Тлумач літніх снів: побачити уві сні облисілу голову до занепаду життєвих сил.
 • Тлумач осінніх снів: побачити уві сні як випадає волосся, наяву знак, того, що ви зустрінете розумного співрозмовника, з яким вам буде дуже приємно спілкуватися.
 • Тлумач весняних снів: побачити уві сні лисого людини знак банкрутства в реальному житті.
 • Тлумач зимових снів: наснилося, що випадає волосся, остерігайтеся шахраїв, так як ви можете дуже сильно постраждати від їх злодіянь.
 • До чого сниться випадання волосся В сонник Цвєткова — випадання волосся у сні, означає втрату одного наяву, можливо цьому посприяє ваша сварка чи недостатнє розуміння.

  Сонник волосся випадає, до чого сниться випадання волосся уві сні


  Зараз ви знаходитесь тут:


  Схожі записи: