Сонник військові до чого сняться військові дії уві сні

Сонник Військові дії має масу трактувань. Якщо сплячому сниться участь у військових діях, то його чекають неприємності. Чоловік не женат — чекайте, вас можуть відправити на навчання. Побачити военного — буде нудно. Офіцерами проти волі змусять зробити щось не хороше. Генерала-вам будуть схилятися. Службовцям такий сон віщує величезна кількість роботи. Сонник Військові дії пояснюється по різному.

До чого сняться військові дії в інших сонниках

До чого сняться військові дії за сонником Міллера — сон про війну попереджає про зміну життя не в кращу сторону. Якась ситуація порушить ваш спокій в родині. У справах все теж піде не найкращу сторону, у вас можуть з’явитися вороги і заздрісники. З матеріальним благополуччям можете так само попрощатися.

До чого сняться військові дії за сонником Ванги — брати участі у війні-чекайте біду. Якщо не вийде сховатися — ждіте біду масового ураження.

Якщо вам приснилося, що ви в полоні або вбиті, то по Фрейду в житті відбудеться сутичка в якій ви програєте. Вдалося втекти? Наяву сховаєтесь від неприємностей. Отримаєте перемогу уві сні, то і наяву переможете.

За Нострадамусом якщо війна йде проти короля, царя буде достаток благ і спокій держави. Вам вдасться сховатися-значить в житті вас чекає щастя. А вже якщо програли-то чекайте скандал з собою в головній ролі.

В сонник Лоффа війна означає нервове напруження, яке ви відчуваєте. Якщо битва відбулася в мирний час, то наяву чекайте конфлікту з оточуючими. Якщо програли бій, то втратите силу і вам доведеться перепочити і уникати конфліктів.

В Сонник Цветкова, війна для дівчини, яка проводила коханого на війну, означає що в житті вона дізнається про його прихованому нестачі.

Пішли в атаку, по Менегетті, вам трапиться цікава робота. Чули про війну по радіо або дивилися по ТБ можете постраждати від неприємних подій.

В сонник Гришиной війна означають конфлікти, нервовий стан, агресію. Брати участь-чекати небезпека. Вдалося втекти-наяву над вами будуть сміятися. Вас вбили — будете журиться.

Сонник військові до чого сняться військові дії уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: