Сонник вії, до чого сниться вії уві сні

Красиві, довгі або неймовірно густі вії, приснилися уві сні, є одним з найпотужніших символів. Все,, до чого сниться ця пишнота, сонник пропонує без всяких сумнівів приймати як знак згори. Якщо ви милуєтеся на власні очі в дзеркалі, сновидіння обіцяє вам велику удачу. Очі навпроти, належать представнику протилежної статі, обіцяють таємне побачення або роман.

А ось повіки, з якихось причин позбавлені свого природного прикраси, служать недоброю ознакою. Настільки непривабливий образ попереджає про розчарування і зраду. Окремої розмови заслуговує рукотворна краса: макіяж і нарощування. Даний акт спочатку має на увазі інтригу, тлумачення підкаже, хто її влаштує.

Приснилися вії, сонник Міллера пояснює їх зовнішнім виглядом. Розкішні, що притягають погляд віщують щасливі події і позитивні зміни в житті сплячого, в більшості випадків побачене уві сні стосується романтичних відносин.

Якщо наснилася вія на оці, сонник Деніз Лінн закликає дивитися на світ відкритими очима і приймати події такими, якими вони є насправді. Побачене уві сні відображає прагнення сплячого закрити очі на неприємні події, а також символізує найдорожче, то, що сновидець береже, як зіницю ока.

Довгі, густі, красиві

До чого сняться довгі вії, найчастіше свідчить про схильність сплячого перебільшувати значимість подій, що відбуваються в дійсності.

Великі вії віщують хвилюючі пригоди, довгоочікуване втілення в життя модерного задуму, що в підсумку призведе до вашого тріумфу.

Те, до чого сняться густі вії, безсумнівно, порадує сновидіння. Сонник тлумачить це сновидіння як провісник фінансового благополуччя, отримання прибутку, розмір якої перевищить очікування.

Якщо побачені уві сні брови і вії густі і надають особі насуплені вираз, сонник попереджає про можливу сварку з друзями і близькими. Намагайтеся контролювати свої емоції в цей вибухонебезпечний період.

Те, до чого сняться красиві вії, нерідко є передвісником змін в кращу сторону. Те, що відбувається здасться цікавим і захоплюючим пригодою, переживши яке, навряд чи захочеться повернутися в накатаній колії.

Приснилися чужі довгі вії відображають таємний сексуальний інтерес, який має місце бути в реальній дійсності. Якщо очі представника протилежної статі уві сні виявилися наділені такою прикрасою, сонник передбачає, що ви небайдужі до цієї людини, не дивлячись на те, що не хочете в цьому зізнатися навіть собі.

Рукотворна краса

До чого сняться накладні вії, символізує зайву довірливість, яка найближчим часом може послужити погану службу самому сновидцу або ж його опонентові. Побачене уві сні має на увазі ситуацію, вигідну для маніпулятора.

Те, до чого сняться нарощені вії, сонник трактує як спробу пустити пил в очі. Це дійство може бути як навмисним, так і випадковим. Цілком можливо, що все, що відбувається виявиться не більше ніж звичайним непорозумінням.

Якщо вам довелося уві сні споглядати в дзеркалі свої нафарбовані вії, сонник попереджає, що наяву навряд чи вдасться уникнути участі в інтризі. Постарайтеся не виявитися жертвою обману, чи не розпиляйтеся на дрібниці, розставляючи пріоритети.

До чого сниться фарбувати вії тушшю, тільки не свої, а чужі, свідчить про те, що в найближчому майбутньому вам вдасться спритно провести саме цю персону. Сонник радить двічі подумати про наслідки цього вчинку, чи варто свічок гра.

Маніпуляції, що призводять до втрати

Якщо довелося обрізати вії уві сні, висока ймовірність вимушеної незапланованої поїздки, яка порушить ваші плани.

Сонник Медеї попереджає, що коли сновидцу трапляється уві сні вії стригти собі, насправді існує ймовірність опинитися самому собі ворогом.

Коли уві сні трапляється виривати вії, сонник вказує на швидку можливість знайти в собі сили, щоб навести порядок у своєму житті, усунути те, що робить її нестерпною, наприклад, бідність або нездорові відносини.

Якщо ж уві сні ви звернули увагу, що вирвати вії вдалося без болю і найменшого зусилля, сонник застерігає від необдуманих рішень. Пам’ятайте, що багато хто з них не мають зворотної сили.

Мимовільне випадання

Сновидіння, в якому випадають вії, є показником низького рівня життєвих сил. Сонник нагадує, що в такому стані складно встановлювати з людьми нормальні відносини. Вразливість, помножена на різкість співрозмовника, може заподіяти сильний душевний біль.

Якщо уві сні випали вії, в реальності можна зіткнутися з втратою як матеріальних, так і духовних цінностей. Можливі фінансові труднощі і сильні переживання через особистих невдач або що не склалися взаємин.

Все,, до чого сниться випадання вій, символізує нездатність контролювати ситуацію в даний момент: занадто багато сил витрачається на виконання чужої волі. Знадобиться час, щоб знайти вихід і сконцентрувати зусилля в цьому напрямку.

Сонник вії, до чого сниться вії уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: