Сонник укус змії, до чого сниться укус змії уві сні

Символ цієї істоти в сновидінні має дуже багато значень, тому трактувати сни про це плазунів досить важко, для початку спробуйте згадати деталі свого сну, а вже потім спробуйте розібрати провіщення.

Спробуємо розібрати по порядку, що означає змія уві сні? Ця істота в сновидінні може символізувати вашого найлютішого ворога, зрада, підступність, зраду коханої жінки, зло, хитрість, хвороби і навіть гріхопадіння людини. Так само цей символ є всі види життєвої енергії, включаючи в себе енергію душі, сексуальність і агресивність.

Якщо змія в вашому сні Вжалила когось іншого , то це показує ваше сексуальний потяг до цієї людини, або бажання поміняти свого коханця, якщо об’єкт укусу не визначений.

Сон, в якому молода дівчина бачить, як її Вкусила мертва змія , віщує небезпеку з боку мнимого одного.

Бачити уві сні, як Це істота огинає вас і намагається вжалити, означає, що наяву вас чекають обставини, в яких ви опинитеся безсилі перед своїми недругами.

Наснилося, як Змії кусають оточуючих , значить, в реальності загидив відносини з вашими знайомими своїми зарозумілими вимогами до них.

До чого сниться укус змії В сексуальному плані — цей образ в сновидінні може символізувати спокуса, так як саме змія спокусила Єву в райському саду. Можливо, в реальному житті ви бажаєте когось спокусити.

Сон, в якому дівчина бачить Змію замість свого коханого , говорить про приємні зміни в ваших стосунках.

Якщо ж Чоловік бачить змію уві сні, то це говорить про його прихованих гомосексуальних прагненнях.

Якщо дівчині приснилося, що змеюка вкусила, Під час медового місяця , значить, наяву вона знайде собі пару.

На думку деяких психологів, цей образ уві сні Символ сексуальності і первородного гріхопадіння людини.

Сон, в якому Безліч звиваються змій намагаються вас вкусити означає боротьбу з кимось і почуття каяття.

До чого сниться укус змії в інших сонниках

Як пояснюють сонники, укус змії може трактуватися по різному в залежності від фактів і подробиць сновидіння. Наприклад, В сонник Міллера , укус цього плазуна віщує, що ви спокусившись злісним підступам, і вороги зашкодять вашій справі. Фрейд тлумачив цей знак в сновидінні, як розвал еротичних відносин через втручання іншу молоду людину.

Ванга трактувала укус цього повзає істоти, як глибоку розчарованість в когось з близьких вам людей. Протягом довгого часу ви будите дивуватися причину вашого невезіння, а в підсумку дізнаєтеся, що це справа рук людини, на якого ви покладалися. Можливо навіть, що він звернувся до чаклунства, поставивши перед собою завдання, зробити ваше життя нестерпним.

В українському сонник укус змії провісник сварки або неприємності.

Слов’янський сонник укус змії тлумачить як ворожнечу з кимось.

До чого сниться укус отруйної змії — За Нострадамусом таке сновидіння означає, що наяву ви станете винуватцем великого скандалу, самі того не бажаючи, можливо навіть, що через вас або через ваших родичів станеться політичний переворот.

В Єгипетському сонник укус змії означає якась суперечка, який в кінцевому підсумку розгорнеться проти вас.

В сонник Федоровской укус цього плазуна висловлює вагітність.

Зигмунд Фрейд вважав , що змій, як і інших плазунів, слід трактувати як чоловічий статевий член. Сон, в якому ця істота гріється на сонці, символ доброго сексуального тонусу чоловіки.

Сонник укус змії, до чого сниться укус змії уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: