Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник свої похорони, до чого сниться свої похорони уві сні

Бачити уві сні свої похорони — добре. Це знамення примирення після сварки, щасливої ​​події і навіть весілля. Сонник поділиться основними трактуваннями, що пояснюють,, до чого сниться цей моторошний образ.

Інтерпретація Міллера

Наснилися свої похорони в день сонячний і ясний? Сонник Міллера обіцяє вам довге життя при міцному здоров’ї і щасливу долю.

Якщо ж стояла погана погода, і навіть йшов дощ, то життя насупиться занепадом в справах, отриманням поганих новин або хворобою.

Жити будете довго!

Ісламський сонник вважає, якщо приснилася підготовлена ​​для поховання могила, то незабаром переїдете в новий будинок.

Побувати на особистому похованні сновидцу, що знаходиться далеко від дому — до швидкого повернення. Якщо ж ви зараз знаходитесь вдома, то навпаки гряде далеку подорож.

До чого ще сняться свої похорони? Ісламський сонник впевнений, що жити ви точно будете довго і щодо безбідно.

Вибралися чи ні?

Уві сні трапилося бути на власному похованні і бачити сумні обличчя оточуючих? Наяву ви потрапите в суспільство вороже налаштованих людей.

Бути на поминках з нагоди поховання означає, що якийсь конфлікт вирішиться полюбовно. Бути уві сні заживо похованим — до вчинення непоправної помилки.

Якщо приснилося, що ви вибралися з могили, то доклавши великих зусиль, зумієте виплутатися з ситуації, що виникла.

Будуйте плани!

До чого сниться, що довелося готуватися до власних похоронів? Це вірний знак довголіття або швидкого весілля.

Наснилося, що вам трапилося готуватися до своїх похоронів? В реалі завершився якийсь життєвий етап, тому саме час продумати подальші плани і дії.

На думку сонника, готуватися до своїх поминок теж добре. Це ознака грандіозної удачі і абсолютного везіння.

Буде весілля!

До чого сниться, що вам довелося збирати гостей на свої похорони? Справа, яку ви давно порахували безнадійним, обернеться тріумфом в усіх відношеннях.

Збирати друзів і родичів по настільки сумного приводу — до вдалого шлюбу за розрахунком.

Якщо ж уві сні довелося збирати абсолютно незнайомих людей, то настають труднощі у відносинах з суспільством.

Трохи конкретики

Подальше тлумачення сну варто робити з урахуванням того, якими саме були свої похорони.

 • З залпами і оркестром — невдача в любові.
 • Надто багаті — безчестя, сором, плітки.
 • Скромні і навіть бідні — успіх, перемога, везіння.
 • Скорботні — радість, веселощі.
 • Похоронна процесія — затримка, вимушене очікування.
 • Катафалк — зміни, шлюб.
 • Найгірше, якщо уві сні довелося чути похоронний дзвін. Сонник вважає, що ви отримаєте вкрай трагічне звістка. Це також ознака душевної порожнечі і втоми від життя.

  Підготуйтеся до конфліктів!

  До чого сняться свої похорони, і ви безпосередньо в труні? Наяву гряде період нескінченних сварок і скандалів.

  Лежати уві сні в труні — до сімейних чвар і невдачі в справах. Іноді це ж бачення попереджає про те, що у родичів або знайомих народиться дитина.

  Розберіться!

  Наснилися власні кістки? Сонник закликає грунтовно розібратися в якомусь питанні або ситуації, що склалася.

  Бачити свої кістки уві сні означає, що спливе проблема з минулого. Крім того сонник обіцяє цікаве, але не найприємніше пригода.

  Сонник свої похорони, до чого сниться свої похорони уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: