Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник свої очі, до чого сниться свої очі уві сні

Якщо вам приснилися свої очі, то, ймовірно, що вас щось турбує. Але сновидіння — це таке явище, про сенс і значення якого не можна гадати навмання. Якщо хочете отримати підказку, як вчинити, необхідно проаналізувати все побачене уві сні і, заглянувши в різні сонники, з’ясувати,, до чого сниться такий сюжет.

Пророцтва Міллера

Сонник Міллера чималу увагу приділяє «дзеркала душі», і, розповідаючи, до чого сняться свої очі, давав такі пояснення. Якщо ви бачите уві сні, що ваші очі запалені, то це означає тривожні події і напружені ситуації.

Нещастя і невдачі обіцяє мрія, в якій ви виявили на власному обличчі тільки одне очко. А ось, якщо вам подобаються свої очі уві сні, то це означає, що вам вдасться реалізувати задумане.

«Райдужна» палітра

Наснилися свої очі? Зверніть увагу, якого кольору вони у вас були уві сні. Отже:

 • Карі — є ризик, що вас обдурять;
 • Сині — вас чекає велике почуття;
 • Зелені — до вірності друзів;
 • Сірі символізують вашу хитрість;
 • Білі, без райдужної оболонки і зіниці — до духовної сліпоти;
 • Повністю чорні, без білка — у вас є дуже підступний і владний противник.
 • Відображення — Вас чекає і радість, і печаль

  До чого сниться, що ви розглядаєте свої очі в дзеркалі? Це говорить про те, що ви намагаєтеся вирішити питання, яке мучить вас вже давно, тлумачить сонник Мандрівника.

  Бачите, що в дзеркалі відображаються всі частини особи, крім очей? Хтось таємно замишляє капості, які згодом використовує проти вас. А якщо в дзеркалі ви побачили, що очиськами нереально великі і блискучі, то вас чекає великий успіх, дарує надію Східний сонник.

  Райдужки іншого кольору, як символ найближчих подій

  Якщо вам приснилися свої очі, але іншого кольору, то це ознака того, що дуже скоро вас чекають зміни. Так, наприклад, бачите, що ваші очі стали синіми — до любовного роману. А якщо синіми стали не тільки райдужки, а й білки — пристрасть захлесне вас з головою.

  До чого сниться, що очі стали блакитні? Простодушність і наївність — ось ті якості, якими ви будете мати найближчим часом. Особливо, якщо гарні блакитні очиська уві сні насправді є чорними або карими.

  Зелені красиві оченята примарилися на власній особі? Вас чекає зустріч з людиною, яка стане близьким другом. А якщо вам дуже подобаються нові зелені очі, то, можливо, ви познайомитеся з майбутнім чоловіком.

  «Очні» кошмари: Від роману до прикрощів

  Тлумачення сну, в якому ви бачите свої очі запливли або в синцях, обіцяє несподіваний прибуток. У вас з’явиться джерело доходу, на який ви навіть не розраховували, радує сонник пастора Лоффа.

  Наснилися випали очні яблука — вас чекають втрати і засмучення. А ось, косі очі попереджають про те, що швидкоплинне, на перший погляд, захоплення переросте в серйозні стосунки.

  Хворі очі уві сні означають небажання миритися з дійсністю, підказує сонник міс Хассе. Лікувати уві сні хворі оченята — знак того, що ви намагаєтеся докопатися до прихованої істини. А ось, фарбувати хворі очі — символ знайомства з людиною, чиї інтереси відрізняються від ваших.

  Більше ніж два, або Чудеса стоять у порога

  До чого сниться, що у вас три очі? Думки сонників розділилися. Так, Слов’янський тлумач пророкує народження дитини тієї сновидицей, яка виявила на своєму обличчі три очка.

  А ось, сонник Ванги три ока розглядає, як відкриття чогось непізнаного або таємного. Тлумач Нострадамуса обіцяє сюрпризи тим, кому приснився третій око на лобі.

  Сонник свої очі, до чого сниться свої очі уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: