Сонник стіл з їжею, до чого сниться стіл з їжею уві сні

Відповідь на питання,, до чого сниться стіл з їжею, здається очевидним: звичайно ж, до благополуччя і прибутку. Але не всі сонники і не у всіх випадках згодні з таким визначенням. Є такі сюжети, коли багато накритий столик є попередженням про прийдешні зміни, і не факт, що приємних. Для більш точного тлумачення такого «гостинного» образу, необхідно взяти до уваги всі побачені уві сні деталі.

Сонник Міллера

Приємні і, головне, корисні знайомства чекають того сновидця, хто уві сні бачив повний стіл їжі, накритий до обіду. Так само можете розраховувати на приємні сюрпризи.

Наснилося, що під тарілками немає скатертини? Це означає, що дуже скоро у вас буде стільки грошей, що, дивлячись на багатство інших, ви не будете відчувати почуття заздрості. А ось, повні тарілки залишків їжі, означають сварки і розбіжності.

Що переважало в меню

Якщо вам наснився стіл з їжею, бажано пригадати, які саме страви переважали в меню. Ось, до чого сняться деякі з них, за версією сонників:

 • М’ясні страви уві сні обіцяють позбавлення від проблем і неприємностей;
 • Рибні делікатеси — до успіху, але якщо ви навчитеся зберігати секрети;
 • Солодкі вироби пророкують веселощі;
 • Бачити уві сні алкоголь — до невиправданого ризику і розчарувань;
 • Безалкогольні напої уві сні пророкують сльози і образи.
 • «Столовской» харчування, як символ подиву

  Сонник Гришиной пояснюючи,, до чого сниться багато їжі на столі в громадській їдальні, рекомендує звернути увагу на те, наскільки апетитно вона виглядала.

  Якщо вам приснилося багато різних страв, не властивих харчування в їдальні, і довгу чергу з людей з підносами, повними разносолами, то це говорить про те, що хтось приємно вас здивує.

  А якщо ви бачите уві сні, що в їдальні після обіду залишилося дуже багато недоторканою неапетитною їжі на столі, то не варто чекати від людей того, на що вони не здатні. Приймайте друзів такими, якими вони є, рекомендує сонник Мандрівника.

  Домашня кухня — знак придбання зв’язків

  Тлумачення сну, пропоноване сонником пастора Лоффа, в якому ви накриваєте обідній стіл білою скатертиною і сідайте обідати, пророкує наступне: дуже скоро ви потрапите в компанію, стати членом якої давно мріяли. Наснилося, що ви ведете неквапливу бесіду за обідньої трапезою? Можете не сумніватися, ви легко завоюєте авторитет серед нових приятелів.

  Накривати уві сні до вечері, а самому не брати участь в ньому — ознака того, що ви ніяк не можете досягти мети, тому що не маєте покровителя. А ось, накривати на вечерю і сідати на чолі столу — позитивний знак: ви зумієте отримати не тільки зв’язку, але і самі завоюєте репутацію людини, здатного допомогти в скрутну хвилину.

  Святкове достаток: Від багатства до потреби

  Якщо хочете зрозуміти, що передбачає приснився святковий стіл з їжею, приголомлшливому вишуканістю, то, пошукавши інформацію в сонник міс Хассе, ви дізнаєтеся: скоро на вас «звалиться» величезні статки, причому ви не прикладіть до цього особливих зусиль.

  А ось, не цілком святковий захід, але теж велелюдне — поминальне застілля, в честь, наприклад, померлого дідуся — сигнал про те, що якщо ви бажаєте змінити своє життя, то пора перестати чіплятися за минуле. Сидіти уві сні за столом з їжею, сум — доведеться боротися зі злиднями; а якщо сиділи на поминках, як на весіллі, то все складеться вдало.

  Недоїдки, або Навчіться довіряти і йти на поступки

  Пояснюючи,, до чого сниться розкішний шведський стіл з їжею, але при найближчому розгляді виявилася зіпсованою, то будьте готові до розчарувань, пророкує Місячний сонник. Бачити уві сні велику кількість недоїдків або брати їх в руки, принюхуючись — ознака недовірливості.

  А ось,, до чого сниться шведський стіл з недругами, в меню якого входять страви непридатні для їжі, за версією Східного сонника: ви не можете прийти до консенсусу з суперником тому, що обидва не бажаєте йти на компроміс.

  Сонник стіл з їжею, до чого сниться стіл з їжею уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: