Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник стадії життя, до чого сниться стадії життя уві сні

У 1930 році вийшло есе Карла Юнга під назвою «Стадії життя». В есе автор визначив чотири стадії людського життя — дитинство, юність, середній вік і старість. Його висновки спиралися на клінічні спостереження.

Юнг розглядав юність як період розширення свідомості, середній вік — як період випробувань для давніх переконань, а старість — як період підвищеної уваги до самооцінки. Юнг також вважав, що сни допомагають нам краще зрозуміти самих себе, і це не залежить від віку і того, про який період життя йде мова.

Кожна стадія нашого життя характеризується певними проблемами емоційного, інтелектуального, духовного чи фізичного плану. Такі проблеми можуть викликати сновидіння певного змісту. Ці сновидіння можуть допомогти нам впоратися з віковими труднощами і проблемами, щоб успішно вирішити їх і перейти до нової стадії розвитку.

Юнг вірив, що небажання людей бути відкритими для змін або нового досвіду, чогось невідомого, що може загрожувати їхньому почуттю власної гідності, часто є причиною того, що вони не можуть бути незалежними, цілісними особистостями і просто щасливими людьми.

Юнг прагнув визначити, від чого залежить баланс в житті людини на кожній її стадії, і він намагався зробити це за допомогою тлумачення сновидінь і процесу, названого їм «індивідуалізація». Сни — це потужний інструмент самоаналізу, що допомагає краще зрозуміти себе, розібратися в своїх почуттях і вчинках на кожній стадії життя. Вони допомагають нам зрозуміти те, що приховано в нашій підсвідомості, зрозуміти, в чому полягає егоцентризм нашої особистості.

У цій статті ми будемо розглядати сновидіння, які вважаються типовими для певних стадій життя. Деякі аналітики сновидінь вважають, що такі сни відносяться до числа «розвиваючих сновидінь».

Вони відображають типові стреси, проблеми і тематику, властиві певному віку. Це того варте, тому що ви завжди очікуєте, що сни будуть відображати ваші повсякденні тривоги і турботи в підлітковому або іншому віці, а також процеси еволюції, пов’язані з переходом з однієї вікової групи в іншу.

Однак майте на увазі, що стреси і проблеми певної вікової групи завжди постають перед нами в снах в залежності від конкретних обставин, звичок, пов’язаних зі сном, і нашої здатності запам’ятовувати сни. Майте також на увазі, що ви можете мати справу зі снами, типовими для іншої стадії життя, в будь-якому віці.

У цій частині сонника ми також будемо говорити про сни, пов’язаних зі смертю. Оскільки смерть є фінальною стадією життя, вона може символізувати зміни, які чекають нас на кожній стадії життя. І хоча сновидіння про смерть можуть допомогти вам зрозуміти, що ви думаєте про смерть, або розкрити ваш потенціал, який ви, можливо, залишили поза увагою або зовсім не брали до уваги, аналітики сновидінь вважають, що подібні сновидіння відображають кінець однієї стадії життя і початок інший.

Вони також вважають, що сни про смерть підводять підсумки прожитого періоду життя, відносин або кар’єри, і тому такі сновидіння не слід інтерпретувати буквально. У минулому одна тільки думка про смерть наводила на нас жах, вона ставала символом лиха і містила в собі передчуття того, що все повинно змінитися. Смерть сприймалася нами як щось таке, що потрібно витерпіти, винести, з чим потрібно змиритися, як щось таке, що вище нашого розуміння.

З віком наше ставлення до смерті змінюється. Смерть в сновидіннях символізує для нас якийсь висновок, важке випробування, яке неможливо уникнути, але з яким доведеться зустрітися віч-на-віч, якщо, звичайно, ви хочете домогтися успіху в своїх справах і зробити крок вперед у вашій реальному житті.

Сни про смерть несуть в собі послання, і це послання говорить головним чином про те, що ставлення сплячого до життя, його підходи до проблем або погляди на події повинні зазнати змін. І якщо у вас дістане хоробрості зробити такі зміни успішно, то ви зможете так само успішно перейти в своєму реальному житті до чогось нового.

Сонник стадії життя, до чого сниться стадії життя уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: