Сонник служба в армії, до чого сниться служба в армії уві сні

Служба в армії уві сні відображає різні складності в основному на робочому місці або в бізнесі. Зате пророкує успіх на любовному терені. Сонник детально розбере різні варіанти сновидінь і розповість, до чого вони сняться.

Думка Міллера

Снотолкователь містера Міллера запевняє: якщо вам приснилася служба в армії, то гряде втілення сміливих ідей і таємних бажань.

Зміни або туга?

Сонник з цим не згоден і пропонує власне тлумачення сну. Якщо вас закликали в армію, то в дійсності станете безпосереднім учасником неприємного і затяжного конфлікту.

Сталося бачити себе солдатом? Це означає, що ви явно не задоволені поточним станом і є ймовірність, що скоро змініть місце роботи.

До чого сняться проводи в Армейка? Отримайте довгоочікуване звістка, швидше за все від дітей. Якщо вас забирають служити уві сні, то наяву життєвим супутником стане нудьга і туга. Крім того ви влізете в борги або дасте нездійсненні обіцянки.

Нап’ється!

До чого сниться колишня служба в армії? Сонник підозрює, що ви серйозно чогось побоюєтеся або навіть боїтеся. Однак зустріч з колишніми однополчанами уві сні пророкує реальну пиятику.

Наснилася дідівщина? У реальному світі доведеться підкоритися волі або вимогам впливового і жорсткого людини. Якщо сновідних служба здалася в тягар, то готуйтеся до поганих змін.

Не чекайте!

До чого сниться дівчині, що вона проводжає милого служити? На жаль, все її сподівання і очікування зруйнуються. Сонник радить не чекати, а задуматися про майбутнє, інакше вас спіткає важке розчарування.

Наснилося, що дівчині належить служба в армії? Готуйтеся до проблем на роботі, начальство явно не задоволене тим, як ви виконуєте свої обов’язки.

Де служили?

Наснилася раптова служба в армії? Сонник радить пригадати, в яких саме військах ви опинилися уві сні.

 • Танкові — зробите фатальний промах.
 • Піхота — отримаєте допомогу вищих сил і оточуючих.
 • Десантні — неприємності, несподіванки.
 • Зв’язок — відвідають сумніви в ухваленні рішення.
 • Стройбат — займіться побутовими клопотами.
 • Розвідка — провал ризикованих угод та підприємств.
 • Не захоплюйтеся!

  До чого сниться, що ви головнокомандувач армії? Сонник вважає, що в реалі доведеться довго і наполегливо відстоювати свою думку, ідею або проект.

  Цей же сюжет уві сні натякає: ви використовуєте власний потенціал не в повну силу, але у вас з’явиться можливість довести це оточуючим.

  Бачити, як ви віддаєте честь — погано. Це означає, що настають розмальовки та негаразди, крім того ви вирішите проявити завищені амбіції в особистісних стосунках.

  Гордість або депресія?

  Приснилася звичайна служба в армії? Що саме ви робили? Якщо прицільно стріляти, то сонник пророкує гордість за відмінно виконане завдання.

  Бачити передислокацію військової техніки — гірше. Сюжет попереджає про дрібні проблеми і хвилювання, через які ви ризикуєте впасти в справжню депресію.

  Уві сні довелося битися з військами противника? Мають бути ухвалені вкрай відповідальне і важливе рішення. Але якщо ви виграєте сновідних бій, то неодмінно досягнете високих результатів і наяву.

  Сонник служба в армії, до чого сниться служба в армії уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: