Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник шахраї, до чого сниться шахраї уві сні

Уві сні з’явилися шахраї? Наяву знайдете матеріальну незалежність або отримаєте якісь привілеї. Сонник докладно пояснить, до чого ще сняться ці хитрі і підступні персонажі.

Заява Міллера

Наснилися нахабні шахраї, які жорстоко обдурили? За Міллеру це означає, що якісь люди потай, але при цьому вперто заважають вам добитися бажаної мети.

Закоханому сновидцу бачити, що його обдурив уві сні картковий шулер — до розставання з обраницею через дріб’язкового непорозуміння.

Ви впораєтеся!

До чого сняться спритні шахраї? Насправді ви готові зробити безглузду помилку через власну необачність.

Наснилося, що ви розкрили хитру аферу? Сонник пророкує стрімке кар’єрне зростання. В ночі ви стали жертвою шахраїв? Ви не зможе довести «до розуму» розпочату справу. Найімовірніше, вам завадять недоброзичливці.

Але якщо ви повністю усвідомили уві сні свою сумну долю, то тлумачення сну обнадійливе: ви впораєтеся з будь-якими труднощами.

Не вірте!

До чого сниться, якщо довелося спілкуватися з хитрими шахраями? Будьте обережні: наяву вам можуть втягнути в сумнівно і навіть незаконне захід. Сонник також радить не вірити в цей період будь-яким обіцянкам.

Довелося бачити, як ви стали жертвою аферистів? Уві сні це означає ваша особиста недовіра до оточуючих і сумніви в їхній щирості.

Ідентифікація персонажів

Для подальшої інтерпретації бачення сонник рекомендує хоча б приблизно ідентифікувати особистість шахраїв.

 • Жінки — любовну пригоду.
 • Чоловіки — невпевненість.
 • Цигани — підступність близької людини.
 • Незнайомці — небезпека реального обману.
 • Компаньйони, партнери — спад ділової активності.
 • Діти — страхи, сумніви.
 • Недолік любові

  Якщо жінці наснилося, що її коханий входить в групу авантюристів, то сонник пророкує страждання через його дивної поведінки. Цей же сюжет відображає брак душевного тепла, турботи і ніжності з боку обранця.

  Уві сні трапилося обіймати шахрая? Є ймовірність, що ви вийдете заміж за людину військової або іншої небезпечної професії.

  Задумайтесь!

  До чого сниться, якщо ви самі аферист? Ця сновідних роль, на думку сонника, відображає особисту нещирість.

  Наснилося, що вас розшукують, як шахрая? В реалі зробите поганий вчинок, ніж відштовхне від себе оточуючих. Іноді це знамення незначною хвороби і швидкого одужання.

  Уві сні ви спробували обдурити випадкову людину? Легковажне ставлення до життя одного разу заведе в глухий кут. Крім того, ви явно використовуєте близької людини в корисливих цілях.

  Чи готові?

  До чого сниться, якщо вдалося зловити шахраїв? Ви володієте незвичайними талантами, але поки не знаєте, як їх застосувати в житті.

  Погано бачити бізнесменові, що він викрив в мріях ошуканців. Сонник попереджає про невдалу операцію. Наснилося, що ви брали участь в затриманні спритних аферистів? Скоро видасться шанс проявити свій патріотизм.

  В ночі не пощастило потрапити на суд над шахраями? Вам необхідно прийняти важливе рішення, але ви морально не готові до такого відповідального кроку і всіма силами намагаєтеся відтягнути небажаний момент.

  Сонник шахраї, до чого сниться шахраї уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: