Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник руїни, до чого сниться руїни уві сні

Руїни уві сні найчастіше негативний образ. Але якщо вам трапилося розкопувати старовинні руїни, то в реалі є шанс отримати великий виграш. До чого ще сняться зруйновані будівлі? Сонник впевнений, що все залежить від нюансів.

Що турбує?

Якщо приснилися руїни свого будинку, то сонник думає, що таким чином відображаються сумніву, занепадницькі настрої і невпевненість в успіху.

Довелось бачити уві сні руїни свого будинку? Гряде трагічна подія, яка принесе багато сліз і печалі.

Якщо ж це були руїни чужого будинку, ще краще ворога, то виповниться заповітне бажання.

За Міллеру

Сонник Міллера впевнений, що руїни якогось будівлі символізують важкі умови праці, фінансові труднощі і загальний занепад справ.

Негайно прийміть заходи!

До чого ще сняться руїни якогось будинку? Якщо будова уві сні вам відомо, то це означає, що їх зусилля не принесуть плодів.

Можливо, ви допустили помилку в розрахунках, що призведе до повного краху задуманого. Сонник рекомендує негайно переглянути і тверезо оцінити ситуацію.

Конкретні розшифровки

Крім того вірне тлумачення сну можна отримати, тільки якщо врахувати, кому саме наснилися руїни будівлі.

 • Закоханим вони обіцяють розрив відносин.
 • Фермерам і городникам — рік малого врожаю.
 • Комерсантам — невезіння в угодах.
 • Творчим людям — застій.
 • Всім без винятку — погіршення здоров’я.
 • Позбавтеся від непотрібного!

  До чого сняться особливо стародавні руїни? Це означає, що буде багато подорожей і роз’їздів.

  Стародавні руїни попереджають, що ви не можете позбутися від минулого і воно заважає йти вперед.

  Якщо ж уві сні вам трапилося не просто бачити стародавні руїни, а й жити в них, то в реальності буде багата і благополучне життя.

  Думайте про душу!

  Особливо символічним сонник вважає бачення, в якому були присутні руїни церкви. Це символ того, що ви не виконуєте свою кармічне призначення.

  Будьте обережні, якщо наснилися руїни церкви, буквально вросли в землю. Це знак того, що ви забуваєте про духовність на догоду матеріальним потребам.

  Глухий кут?

  До чого сниться бігати по розрусі уві сні? Сонник передрікає, що ви опинитеся в украй неблагополучної ситуації і будете довго шукати вихід.

  Якщо довелося бігати по руїнах у пошуках чогось, то в реальності належить налагодити давно загублені зв’язки.

  Знайдете вірну мету!

  А ось безтурботно гуляти в таких місцях — куди краще. Сонник впевнений, що це знак довголіття. Наснилося, що ви довго гуляли, розглядаючи розруху? Щоб поправити матеріальне становище доведеться тимчасово покинути будинок.

  Якщо ж уві сні довелося гуляти по зруйнованої фортеці в компанії з гідом, то скоро ви знайдете мета і будете наполегливо слідувати до неї.

  Розкриття таємниці…

  До чого сниться, що всю ніч по руїнах сталося ходити? Сонник думає, що минулі розчарування досі володіють вашою душею.

  Наснилося, що ви шукали щось серед руїн? Наяву гряде сварка з близькою людиною і почуття каяття після неї.

  Якщо ж довелося ходити по зруйнованому старовинному місту, то незабаром перед вами відкриється велика таємниця.

  Чого боїтеся?

  До речі, бачити, як якесь будова уві сні руйнують вибухи буквально означає, що ви боїтеся щось втратити, але одночасно наполегливо уникаєте зобов’язань.

  Якщо ж в ночі вас постійно переслідує кошмар про руїнах, то готуйтеся до поганих подій.

  Сонник руїни, до чого сниться руїни уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: