Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник розглядати фотографії, до чого сниться розглядати фотографії уві сні

Сонник називає бачення, де ви розглядаєте фотографії, передвістям зустрічей, позитивних емоцій, нового сплеску почуттів. Але такі дії уві сні попереджають про обман, негаразди, якоїсь небезпеки. До чого сниться сюжет, підкажуть деталі.

Нові зустрічі, подарунки, радість

Розглядати фотографії уві сні в альбомі — незабаром зустрінете того, кого давно не бачили, не отримували звісток від нього.

Також приснився сюжет обіцяє радісні події попереду, здатні принести позитивні емоції.

До чого сниться дивитися власні дитячі фотки? Сонник обіцяє: отримаєте несподіваний подарунок від близьких. Ця приємна несподіванка зробить вас щасливим, як в дитинстві.

Складнощі у взаєминах

Дівчині уві сні довелося розглядати фотографію незнайомки? Це означає: їй потрібно побоюватися появи суперниці.

Якщо жінці наснилося, ніби вона отримала знімок свого коханця — як вказує сонник, він її не любить, а тільки меркантильно використовує, до того ж задивляється на симпатичних дівчат.

Привіт з минулого

Бачили фото кращої подруги? Отримайте від неї звістки. Якими вони будуть — залежить від зовнішнього вигляду подруги на знімку.

Дивитися на старі фотокартки уві сні — сплячий дізнається про якусь сімейної таємниці, яку від нього довго приховували. Така новина може кардинально змінити погляди людини на життя.

Наснилося розглядати фотографії з сімейного альбому — старі, пожовклі? Тлумачення сну наступне: незабаром стануться події, пов’язані з минулим. Можете дізнатися про родичів, про яких досі не підозрювали.

Потрібно попрацювати над собою

До чого сниться розглядати старі фотки, де відображені різні моменти життя? Сонник пояснює: будете міркувати про власну долю.

Дивились на свою фотокартку, милувалися нею? Сонник пояснює: це віддзеркалення вашого внутрішнього егоїзму. Постарайтеся стримати його, адже ви і в інтимному житті ставите понад усе отримання власного задоволення. Це здатне привести до конфліктів, оскільки на світі не так багато людей, що прагнуть постійно потурати чиїмось примхам.

Якими були фотокартки?

Пригадайте, які фото бачили:

 • Сімейні — нагадування про родичів, з якими ви розлучені;
 • Свої дитячі — до довголіття;
 • Весільні — напруга в стосунках, але все можна виправити;
 • З колегами — негаразди на роботі, сварки;
 • Заходів — належить організовувати якесь офіційне подія;
 • Незнайомих місць — малознайоме обличчя запросить в подорож.
 • Бачити фотографії з власного весілля уві сні, але не ті, які є, а якісь інші, де ви щасливі, посміхаєтеся — наяву намічається новий розквіт почуттів.

  Сонник Міллера: попереду обман

  Наснилося розглядати фотографії чужих людей? Це означає: незабаром вас хтось спробує обдурити.

  Будьте уважні: можлива небезпека

  До чого сниться розглядати чужі знімки? Наяву сновидец дізнається таємницю, яка йому байдужа. Але для людини, яка довірила свою секретну інформацію, це дуже важливо. Потрібно проявити участь і не розголошувати ці відомості.

  Розглядати фотографії чужих людей уві сні трактується сонником як попередження про небезпеку. Бажано запам’ятати їх і проявити обережність при зустрічі з кимось схожим наяву.

  Сонник розглядати фотографії, до чого сниться розглядати фотографії уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: