Сонник приготування їжі, до чого сниться приготування їжі уві сні

Приготування їжі в сновидінні часто означає очікуванні результату Вашої діяльності. Це може бути пов’язано як з домашніми справами, так і з робочої діяльністю. Те, до чого Ви прагнули довгий час може скоро статися — варто тільки трохи почекати.

Сонник приготування їжі розцінює як символ приємних обов’язків, які Ви будете виконувати з ретельністю і задоволенням. Можете очікувати появи дорогих серцю людей.

Якщо при готуванні у Вас щось не виходить, це знак того, що найближчі події викличуть у Вас розчарування і занепокоєння.

Як вчить сучасний сонник, приготування їжі можна тлумачити по-різному, в залежності від виду їжі. Готувати сніданок — пастка, яку підготують вороги; готувати обід — сприятливий знак: то, що здавалося незрозумілим, знайде чіткість, в справах станеться приємний поворот; готувати вечерю — вас наздожене душевний занепад і похмурі думи.

Якщо в сновидінні ви стояли за плитою з задоволенням, значить, скоро Ви опинитеся в числі гостей на веселому весіллі своїх друзів чи іншому святі. Віддалені перспективи теж можуть порадувати — Ви і Ваша сім’я опинитеся справжніми улюбленцями долі і отримаєте всі можливі для людини радості.

До чого сниться приготування їжі в інших сонниках

У домашньому сонник процес приготування їжі розглядається як прояв Ваших творчих здібностей, так само цей сон означає, що скоро можна чекати прибуття довгоочікуваних гостей.

До чого сниться приготування їжі в сонник цілительки Килини: готувати обід — до благополучного і спокійного життя, стабільного заробітку і тихому сімейному щастю. Як тільки Ви прокинетеся, приготуйте блюдо зі сну наяву — тоді всі Ваші сподівання будуть успішні.

Якщо блюдо було фантастичним або містило неймовірні інгредієнти, постарайтеся протягом дня хоча б представляти його смак і аромат.

До чого сниться приготування їжі в сонник Фен-Шуй: якщо чоловік бачить, як уві сні він замішує тісто — це до розлучення з дружиною; жінка готує тісто на пироги — чекають зміни на краще. Якщо пироги підгорають — скоро завагітніє родичка.

Сонник приготування їжі, до чого сниться приготування їжі уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: