Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник похорон незнайомої людини, до чого сниться похорон незнайомої людини уві сні

Сонник трактує похорон незнайомої людини досить неоднозначно. Сновидіння, з одного боку, попереджає про проблеми: ускладненнях взаємин, фінансові труднощі, перешкоди. Але іноді сюжет уві сні обіцяє можливість налагодити свої справи. До чого він сниться, підкажуть інші подробиці.

Попереду нерозуміння, перешкоди

Наснилося спостерігати з боку траурну церемонію? Незабаром почнуться нерозуміння в родині і матеріальні труднощі.

Бачили похоронну процесію, яка загородила вам шлях? Наяву в справах виникнуть несподівані перешкоди. Можливо, це виявляться відгомони давно минулих подій, які нагадають про себе.

Вам належить щасливе життя

Похоронна процесія, яку зустріли уві сні, має також позитивне значення: попереду приємна подія, примирення після сварки.

До чого сниться чоловікові подібне бачення? Згідно сонником, він проживе довге щасливе життя, а близькі будуть любити його і радувати.

Кого довелося ховати?

Пригадайте, кого ховали уві сні:

 • Чоловіка, схожого на чоловіка — почуття жінки до нього зміняться;
 • Жінку, схожу на дружину — чоловікові доведеться розлука з нею;
 • Молодої людини — дівчині обіцяє розчарування, безмовні почуття;
 • Дівчину — ваша неуважність покладе край особистим відносинам;
 • Людей похилого віку — неприємності з родичами.
 • Готуйтеся протистояти непорозумінь і підступам ворогів

  Похорон незнайомої людини, приснилися вночі, обіцяють несподівані сварки, конфлікти з домочадцями, знайомими, або колегами.

  Бачити такий сюжет уві сні означає, по сонником: хтось із тих, кому довіряє сплячий, поширює про нього неправдиву інформацію, щоб зіпсувати репутацію. Обмежте відверті розмови з людьми, які потрапляють під підозру.

  Якщо в сновидінні по шляху на роботу ви бачили похорон невідомого — чекайте кадрові перестановки. Можливо скорочення, звільнення, перехід на інше місце.

  Завершиться якийсь етап життя

  Взагалі сонник трактує, до чого сняться похорон, в такий спосіб: це завершується один життєвий етап і починається новий. Потрібно переосмислити те, що залишилося позаду, зробити висновки, а далі рухатися вперед.

  Приснився сюжет обіцяє сновидцу відмирання застарілих стереотипів, моделей поведінки. Він незабаром зміниться зовні внутрішньо.

  Дайте гідну відсіч недругам

  Тлумачення сну про похорон незнайомої людини може бути наступним: бачити сумні обличчя присутніх на церемонії, що оточили вас — навколо вороги, які готові будувати підступи.

  Череда траурних процесій уві сні віщує період неприємностей, труднощів. З ними можна впоратися, тільки проявивши завзятість і вдавшись до допомоги друзів.

  Сонник Міллера: будете турбуватися

  До чого сняться вночі похорон незнайомої людини? Це сновидіння може попереджати про несподіване неспокої.

  Проявивши кращі якості, зможете налагодити справи

  Наснилися похорон невідомого, де не було людей? Сонник обнадіює: незабаром сновидец проявить в справах свою енергійність і точний розрахунок. Це посприяє великому фінансовому успіху. Крім того, налагодяться сімейні відносини.

  Уві сні виявилися на кладовищі, де побачили чиєсь поховання? Це означає: попереду складні переговори, здатні вплинути на ваше майбутнє. Заздалегідь підготуйтеся до зустрічі, продумайте аргументи, заручитися підтримкою третіх осіб.

  Сонник похорон незнайомої людини, до чого сниться похорон незнайомої людини уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: