Сонник помиї, до чого сниться помиї уві сні

Здогадатися, до чого сняться помиї, не так уже й важко. Ця маса зазвичай асоціюється з чимось малоприємним і брудним. Уві сні ця субстанція має такий же символізм. Однак у сонника є дуже незвичайні варіанти розшифровки подібних сновидінь.

Таємне стане явним

Сонник вважає, що бачити уві сні помиї, до ситуації, в якій вам доведеться виправдовуватися перед близькими людьми. Буквально слід тлумачити і сон, в якому наснилося, що вам довелося виносити помиї на вулицю. Він рівносильний висловом «виносити сміття з хати». Тобто про ваші проблеми і не найприємніших таємниці незабаром дізнається вся округа.

Не піддавайтеся на провокації!

Ще одне тлумачення сонника говорить — відро з помиями символізує плітки, розмови і пересуди. Чи не складно збагнути,, до чого сниться сон, в якому вам довелося виливати помиї на голову іншої людини.

Ваша нестриманість одного разу призведе до серйозного конфлікту, який потягне за собою череду життєвих складнощів. Сонник рекомендує найближчим часом тримати свої емоції в руках і не піддаватися на провокації.

Думка сонника Міллера

Дуже неоднозначне трактування помиї дає сонник Міллера. Він вважає, що бачити уві сні відходи харчових продуктів — до турбот, пов’язаних з сім’єю. А інший побутове сміття є вказівкою на те, що ви недостатньо добре виконуєте свою роботу.

Життєва ситуація

Цікаве значення має і відро з помиями. Так сама по собі ємність символізує життя сновидіння, а її наповнення — поточний стан справ. Визначити до чого сняться помиї з урахуванням цього вкрай просто: в даний момент ваше положення не назвеш безхмарним і приємним.

Якщо ж наснилося, що ви самі наливаєте помиї в відро, то причини цього шукайте тільки в собі. А ось виливати неприємну рідину навпаки добре — найближчим часом ви позбудетеся від усього, що заважає вам жити.

Відчуття

До чого сниться, що уві сні ви відчули помиї прямо на голові? Тлумачення цього сновидіння може бути двояким і повністю залежить від особистих відчуттів. У будь-якому випадку такий поворот справ означає, що трапиться щось несподіване.

До речі, якщо ви відчули радісні емоції, то можете розраховувати на більший прибуток. Якщо ж наснилося, що субстанція на голові пахла неприємно, а вам було соромно і бридко, то, швидше за все, вас обговорюють і всіляко паплюжать за очі.

Щастя і гроші

Якщо уві сні довелося бачити ціле море помиїв, то не варто лякатися. Сонник передрікає вам багато щастя і грошей. Ще краще, якщо вам трапилося впасти в цей помийних океан і весело в ньому плавати. Вважайте, що ви повний везунчик і все вдається легко і просто.

А ось впасти і тонути в цій рідині — не до добра. Хороші часи обернуться для вас смугою труднощів і життєвих випробувань. Якщо уві сні ви впали в невелику, але глибоку помийну яму, то доведеться пережити тимчасові труднощі, після яких сонник гарантує щедру винагороду долі.

Неймовірні мрії

Сновидіння — річ непередбачувана і іноді може приснитися те, що наяву навіть уявити неможливо. Чи доводилося вам в нічних мареннях пити помиї і до чого це сниться?

Не потрібно бути ворожкою, щоб зрозуміти пити противну рідину — дуже погано і обіцяє таке бачення тільки негатив. Головне питання: чи зробили ви тільки ковток або пити довелося до самого дна?

Сонник помиї, до чого сниться помиї уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: