Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник поїзд — до чого сниться?

Сонник Лоффа

Незалежно від того, традиційним або ж якимось оригінальним, екзотичним чином здійснюється поїздка, в величезній кількості сновидінь вона набуває статусу головної події. Витлумачуючи сон про поїздку, ви повинні дати відповіді на питання про попутників, метою розпочатої поїздки і перешкоди.

Вашими попутниками можуть виступати і знайомі, і незнайомі люди; що допомагають або перешкоджають просуванню до заданої мети. Вплив, яке вони уві сні надають на поїздку, піддається метафоричному тлумачення: це відображення того, як ці люди впливають на вас в реальному житті. Поїздка на самоті може говорити про те, яким бачиться вам свій особистий ріст і рух вперед по життю.

Що стосується мети поїздки, то в деяких снах вона залишається незрозумілою, неясною або навіть взагалі відсутньою. Нерідко це допомагає виявляти почуття і думки, супутні напрямками або цілям вашого шляху. Коли створюється враження, що поїздка нескінченна або у неї немає певної мети призначення, то вам слід осмислити своє живе глибоко в душі бажання виїхати на деякий час звідти, де ви живете зараз. У разі чітко визначених мети призначення для розуміння значення сну необхідно визначитися, що ця мета може для вас значить.

В ході поїздки нерідко виникають перешкоди, які можуть певним чином бути пов’язані з попутниками або з’являються самі по собі і мають символічне значення. У другому випадку зверніть на те, яким чином вони долаються, за допомогою яких ресурсів це відбувається, чи допомагали вам оточуючі.

Сучасний Сонник

Якщо уві сні ви бачите на вокзалі пасажирський поїзд — це значить, що попереду вас чекають грандіозні зміни, які вплинуть на всю вашу подальшу долю. Їхати в купейному вагоні поїзда означає, що незабаром зробите нову справу, взявши в компаньйони декількох хороших друзів. Якщо уві сні ви подорожуєте в загальному вагоні поїзда — значить, вашій репутації загрожує небезпека від заздрісних сусідів або товаришів по службі.

Якщо ваш поїзд їде повільно і довго стоїть на кожній станції — це означає, що вас чекають хвилювання через неправильно і не вчасно оформлених документів. Сон, в якому ваш поїзд їде по нескінченному мосту над тягнеться без краю водою, означає тривалий перебіг хвороби. Мчить з шаленою швидкістю поїзд, за вікнами якого стрімко миготить швидко змінюється пейзаж, означає, що ваші плани будуть реалізовані в найшвидшому часі. Якщо поїзд, в якому ви їдете, сходить з рейок, — вас чекає смуга невдач, яка затягнеться надовго.

Товарний потяг з безліччю вагонів віщує зміни на краще в підприємництві і торгівлі. Їхати на ньому, тулячись в який-небудь теплушці разом з волоцюгами і бомжами, — значить, наяву чекає поїздка з попутниками, які принесуть вам нещастя. Зустрічати приїхали на поїзді рідних або друзів — до отримання довгоочікуваних звісток, проводжати когось на поїзд — належить несподіване розставання з близькими людьми. Якщо уві сні ви запізнилися на свій поїзд — в реальному житті це віщує принизливі докори і сварки на грунті взаємного нерозуміння з найближчими вам людьми.

Сонник Міллера

Коли вам сниться поїздка на поїзді, який ледве волочиться по грунті без рейок, то чекайте хвилюючих подій і труднощів. Але це тимчасово, так як їх результатом стане ваш успіх і благополуччя. Головне — не здавайтеся незважаючи ні на що. Побачити пасажирський поїзд уві сні з боку — до щасливому випадку, який може бути втрачений вами через вашу неуважність. Перебувати всередині товарного поїзда — до життєвих поворотів в кращу сторону. Подорожувати на верхній полиці поїзда — до наближення поїздці і сусідству з малосимпатичним вам попутником. Або ж ви розчаруєтеся в поїздці і будете шкодувати про витрачені на неї кошти, які ви могли, але не витратили на необхідні речі.

Коли сниться, як вам в поїзді зустрівся чудовий співрозмовник, і ви насолоджувалися невимушеним спілкуванням з ним, то це до нового колеги, з яким вам потрібно буде налагодити товариські стосунки для процвітання фірми. Побачений уві сні зламаний або зруйнований поїзд — нове набуття. Можливо, це буде якийсь корисний по господарству подарунок від друзів. Якщо під час вашої подорожі поїзд сходить з рейок або падає з обриву в прірву, то є ймовірність що вас чекає термінова незапланована поїздка або відрядження. Якщо ж уві сні ви побачили катастрофу, то в житті це може предзнаменовало неприємні наслідки. Слід бути обережними і передбачливими.

Сімейний Сонник

Сон про нього символізує рух вперед, до досягнення поставленої мети, а також рух у часі. Якщо вам присниться, що він рухається вам назустріч, то вас чекає зустріч з приємним і потрібною людиною. Зустрічати потяг уві сні віщує швидке укладення вигідної угоди або отримання вигідної пропозиції. Такий сон також пророкує отримання прибутку. Їхати в ньому — знак змін. Вважати вагони уві сні означає, що ви вважаєте, скільки часу залишилося до якогось важливого події.

Зупинка поїзда уві сні означає, що не все у вас пройде гладко. Чим більше буде зупинок, тим складнішим буде ваша справа. Те ж значення має і сон, в якому ви знайомитеся з графіком руху поїзда. Якщо вам присниться, що поїзд стоїть не на рейках, то вас чекає невдача в поїздці і в справах. Аварія поїзда уві сні — це повний крах ваших планів і надій. Іноді такий сон попереджає вас про небезпеку зв’язуватися з ризикованою справою. Бігти до поїзда уві сні означає, що ви хочете встигнути зробити щось важливе або не упустити свій шанс. Якщо уві сні ви встигли сісти в поїзд, то вам вдасться здійснити задумане. Дивіться тлумачення: Залізниця, Рух, Тунель.

Сонник Цветкова

В сонник поїзд виступає символом часу. Уві сні дивіться на швидко проїжджає перед вами поїзд, значить, ви живете в швидкому темпі і багато справ, які ви б хочете зробити залишаються звершень. Коли бачите повільно рухається, то події вашого життя занадто неквапливі. Що стоїть поїзд — ви застрягли на одному місці і пора вже щось робити, щоб це змінити. Чекайте лист від близької людини, якщо ви в поїзді бачите себе пасажиром. Бігти уві сні по поїзду — ви не хочете запізнитися і боїтеся втратити шанс за відведений вам час зробити щось важливе.

Сонник Ванги

Сідати на поїзд уві сні — до змін у вашій долі. Тільки від вас залежить в кращу або гіршу сторону вони відбудуться. Якщо бачите, що рухається поїзд з далека — це символізує тугу і наступ сумних часів для вас. Коли ви всередині поїзда — вас чекає поїздка в найближчому майбутньому. Подорож в довгому складі віщує нудний, і монотонний період. Тепер вас в житті буде ще довго супроводжувати рутина. Якщо ваша поїздка з важким багажем, то чекайте, що вам доведеться незабаром розгрібати цілу купу проблем, які звалилися на вас.

Сонник Менегетті

Так як поїзд є механічним засобом пересування, то для Ін-се він асоціюється з системою життя, що здається функціональної, а насправді роздробленою. Між нею і наростанням соціальної успіху сплячого можна провести паралель. Поїзд є символом шляху і здається на перший погляд правильним і гідним. На якийсь час він забезпечує людині спокійне життя, а потім чуються нещадні звуки шестерні, які перемелюють суб’єкта. Наснилося, що ви зійшли з поїзда — до позитивних новин.

Сонник Лонго

Подорож в поїзді уві сні: символізує протягом вашого життя. Чим більше затишно і комфортно ви почуваєте себе в такому сновидінні, тим міцніше і успішніше ваше становище в реальному житті. Опинитися в поїзді без квитка: знак невпевненості в собі і своєму становищі. Такий сон підказує, що ви, схоже, беретеся нема за свої справи і чи можете розраховувати на успіх. Поїзд, що стояв на станції: попередження про тимчасове зупинення в справах.

Езотеричний Сонник

Бачити поїзд — до туги. Рік, що минає або йде поїзд — провісник періоду туги і смутку. Сідати в поїзд — вас чекають зміни. Бачити себе в поїзді — період життя, наповнений тим, що оточує вас уві сні; наприклад, багато багажу — буде тривалий період турбот і клопоту про близьких; чим довше поїзд, більше вагонів, тим довше відрізок життя.

Сонник Фрейда

Поїздка на поїзді — є відображенням ваших страхів, тривог і переживань. Ви явно страждаєте від якихось фобій, розібратися в яких повинні допомогти інші символи ваших сновидінь. Проходить повз вас поїзд — символізує нереалізовані по вашій же вини сексуальні контакти і вашу смуток про це.

Сонник Мандрівника

Бачити поїзд — можливість, запрошення, нове починання з певною і кінцевою метою; роздум, символ часу. Їхати — якісно новий період життя. Бачити здалеку — туга, зміни ще далеко. Залізниця — життєвий шлях поза особистого вибору.

Ісламський Сонник

Залізниця, рівносильно, як і вагон, купе, вокзал, метро, ​​багаж або поїзд далекого прямування — все це може снитися до подорожі або серйозних змін у житті.

Сонник Хассе

Пасажирський — великі зміни; товарний — прибуток від торгівлі; швидкий — твої прагнення швидко здійсняться; зійшов з рейок — невдача в житті.

Еротичний Сонник

Сон про потяг віщує романтичну подорож.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: