Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник під’їзд, до чого сниться під’їзд уві сні

До чого сниться під’їзд? Такий символ уві сні може мати різні, навіть інколи протилежні значення. Сонник попереджає про невдачі, проблеми, складному часу, але також обіцяє вигідні пропозиції, успіх, благополуччя.

Перехідний період

Приснився під’їзд будинку символізує завершення одного періоду і перехід до іншого. Мають бути якісь значні події. До чого сниться зайти в під’їзд чужого, незнайомого будинку? Сонник пояснює: майбутні перспективи поки що туманні.

Парадне ганок будинку часто означає пошук власного шляху, невизначеність, в якій перебуває сновидец.

Перегляньте свої пріоритети

Бачити уві сні, ніби козирок над ним небезпечно покосився — деякі починання сплячого можуть обернутися для нього великими неприємностями на початковому етапі.

До чого сниться дівчині темний під’їзд? Якийсь чоловік буде надавати їй недвозначну і небезпечне увагу. Також тлумачення сну про темному парадному підкреслює: людина чинить неправильно або обрав невірний шлях. Слід більше уваги приділити духовний бік життя.

Наснилося, ніби боїтеся бути в темному під’їзді, відчуваючи, що там вас чекає якась неприємність? Наяву намічену справу виявиться важким, навіть небезпечним. Від нього краще відмовитися.

Вас чекає успіх і щастя

Бачити, ніби уві сні увійшли в незнайомий під’їзд і піднімаєтеся по сходах, знаючи, до якої квартирі йдете — хороший знак. Сонник повідомляє: бачення обіцяє щастя, життя серед люблячих людей.

Підніматися в свою квартиру, повертаючись звідкись, означає благополучне завершення довгого шляху або якогось справи, близьке досягнення мети.

Попереду труднощі

Кришка труни, що стоїть поруч зі входом в ваш будинок, віщує великі грошові втрати, збитки. Також побачена віко домовини, за сонником, попереджає про великі труднощі на роботі, небезпеки втратити місце.

Похоронний вінок, що стоїть уві сні там же, обіцяє неприємні події, які вас засмутять, хоч і не будуть ставитися до траурної церемонії.

До чого сниться темрява в під’їзді, де ви блукаєте, безуспішно намагаючись знайти вихід? Сонник сповіщає: складний життєвий період трохи затягнеться.

Протилежні значення

Колишній під’їзд уві сні — неоднозначний символ. Якщо він занедбаний, брудний — сновидіння очікують проблеми. Його стан добрий? Значить, попереду удача, щастя.

Приснився ліфт має різну інтерпретацію залежно від свого руху. Вгору — до високого становища, багатства, вниз — чекають невдачі.

До чого сниться брудний, засмічений? Сонник попереджає: попереду важкий час, доведеться долати складнощі. Світлий, чистий — належить сприятливий період.

Що робили?

Важливо пригадати, що саме приснилося там робити:

 • Заходити в чистий, доглянутий під’їзд — вашим починанням буде супроводжувати успіх;
 • Бігати по сходах вгору-вниз — символ відносин зі своєю другою половинкою;
 • Підмітати віником сміття — чекають великі зміни, проблеми завершаться;
 • Мити підлогу — швидка зміна місця проживання;
 • Робити ремонт — попрацюйте над поліпшенням сімейних відносин;
 • Фарбувати стіну — вигідну пропозицію, можливе укладання вдалої оборудки.
 • Також мити підлогу уві сні, особливо сходові прольоти, віщує, за сонником, підвищення по службі, якого сновидец досягне копіткою працею.

  Бачити, як будівельники роблять ремонт — сімейний розлад. Самому робити ремонт під’їзду — потрібно в собі щось змінити або виправити особисті або ділові помилки.

  Сонник Міллера попереджає про конфлікти

  Наснилися сусіди по під’їзду? Через сварок, пліток витратите багато часу, який можна було б провести з більшою користю. Якщо сусіди уві сні сумні або сердиті — почнуться серйозні розбіжності з оточуючими.

  Сонник під'їзд, до чого сниться під'їзд уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: