Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник мозаїка, до чого сниться мозаїка уві сні

Мозаїка уві сні є символом складних взаємозв’язків різних деталей, які сновидец повинен навчитися аналізувати. Згідно сонником, вона обіцяє досягнення гармонії, позитивного настрою, віщує романтичну пригоду. Однак є також протилежні значення, важливі для розуміння, до чого вона сниться: марна трата часу, розчарування, упущені подробиці.

Увага: взаємопов’язані елементи

Цей символ уві сні уособлює якийсь аспект життя, на який сновидец з якихось причин не може подивитися об’єктивно. Тлумачення сну залежить від того, чи вдалося в результаті скласти візерунок або він розпався.

Наснилося мозаїка вказує: якісь події, обставини, що здаються на перший погляд відокремленими, виявляться тісно взаємопов’язаними. Можливо, вони — елементи, які складають більше складну картину. Щоб це зрозуміти, слід оцінювати загальну ситуацію, не розпорошуючись на її окремі частини.

Бачити складний малюнок з окремих деталей уві сні означає: треба навчитися зіставляти окремі елементи, щоб робити висновки. Якщо видно весь малюнок — він може послужити підказкою і направити здогади в потрібне русло.

Знайдете внутрішню рівновагу і позитив

До чого сниться старовинна мозаїка? Сонник підказує: попереду романтичну пригоду, яке залишить масу приємних емоцій.

Збирати мозаїку віщує досягнення гармонії, внутрішньої рівноваги. Треба постаратися зберегти якомога довше це відчуття, оскільки внутрішня гармонія дозволяє долати всі перешкоди і впевнено рухатися вперед.

Наснилося збирати красиву картинку з мозаїки? Сонник пояснює: ви зумієте налаштуватися на позитивний лад, подолаєте апатію і байдужість. Такий настрій дасть можливість подолати перешкоди і знайти вихід зі складної ситуації.

Деталі сновидіння

Для різних подробиць є свої значення:

 • Розглядати гарний візерунок — друзі запропонують допомогу, яку треба прийняти, щоб не образити їх;
 • Безуспішно збирати її — обережніше: можливі помилки;
 • Підбирати фрагменти — приділіть більше уваги своїм близьким;
 • Скласти візерунок — зможете знайти рішення проблеми;
 • Допомогти комусь складати мозаїку — надасте допомогу знайомому в складнощах.
 • Сонник Міллера: будете розсіяні

  До чого сниться мозаїка? Наяву увагу сновидіння хочуть відвернути. Вона уособлює неуважність, надмірна довіра, що проявляється людиною.

  Марна трата часу, розчарування

  Бачити, ніби ви уві сні довго збираєте щось з безлічі дрібних елементів, означає марнування часу.

  Приснився сюжет передбачає, згідно сонником: людина розчарується в тому, до чого він довго прагнув і нарешті досяг.

  До чого сниться, ніби в складається мозаїка не вистачає деталей? Сновидець, плануючи якесь справа, врахував не всі нюанси. Він просто даремно витратить час і кошти.

  Можете отримати спадок, а за щастя доведеться поборотися

  Розглядали уві сні на стеклах яскраві кольорові вітражі, викладені з мозаїки? Сонник повідомляє: незабаром отримаєте багатий спадок від невідомого родича.

  Молодій дівчині приснилося бачити, як вона складає мозаїчний візерунок? Це вказівка: за своє щастя доведеться боротися. Але якщо вона з розумом докладе зусиль — доб’ється того, про що мріє.

  Сонник мозаїка, до чого сниться мозаїка уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: