Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник мідії, до чого сниться мідії уві сні

Плідна праця, творчі успіхи, яскраве життя, незвичайні подарунки, виграші — далеко не все, до чого сняться мідії. Бачити морепродукти уві сні, збирати, готувати, є їх — до задоволень, незабутніх вражень, подорожей, урочистостей. Сонники дають найрізноманітніші прогнози і закликають не боятися нововведень, змін.

Сонник Міллера про мідіях

Тим, хто звик багато і чесно трудитися, морепродукти уві сні обіцяють високі нагороди. Так вважає відомий психолог, докладно описав, до чого сняться маніпуляції з ними. Отже, якщо мідії довелося:

 • Є — до підвищення по службі, просуванню ідей;
 • Збирати — до нового проекту, в якому вдасться блиснути;
 • Готувати — до набуття сім’ї;
 • Купувати — до веселощів, урочистостей.
 • Вперед, до підвищення

  Бачити молюски уві сні, є їх в ресторані — відмінний символ. Сновидіння означає, що керівництво помітило ваші старання. У найближчі дні чекайте солідних пропозицій — сонники гарантують новий оклад, популярність. Вам довірять очолити бригаду або цілий відділ в департаменті.

  Якщо приснилися зіпсовані мідії, будьте обережні — пліток і інтриг з боку колег не уникнути. Вам доведеться виправдовуватися навіть в тому, про що не могли подумати, не те, щоб зробити.

  Сімейна ідилія — ​​це реально

  Готувати самому делікатес, бачити кухаря з мідіями — до отримання серйозної пропозиції від постійного партнера по сексу. Сонники віщують нову хвилю романтики, яка завершиться походом в ЗАГС і ненудними домашніми буднями.

  Щоб з’ясувати,, до чого сниться отримати частування з рук коханої, згадайте, в якій ситуації вона його піднесла. Якщо приснилося, що мідії розсипалися по підлозі, вам довелося збирати їх разом, сонники гарантують довгу і цікаву сімейне життя.

  Пікантні особливості сновидіння

  Будь-які дії з морепродуктами уві сні Фрейд пояснює прагненням до самореалізації в сексі. Він стверджує, що мідії є символом розмноження і жіночих статевих органів. Якщо кому-то вони наснилися, тому давно хочеться нововведень в ліжку і зміни партнера.

  У своєму психоаналізі Фрейд однозначно висловлюється, до чого сняться молюски. Виявляється, про тлумачення сну, вам не вистачає інтимного досвіду і ви прагнете його набрати якомога швидше, не звертаючи уваги на почуття оточуючих.

  Чекайте подарунки, сюрпризи

  Бездонний океан, який викинув на берег мідії уві сні означає нескінченний потік виграшів, подарунків. Нарешті з’явиться людина, яка оцінить вашу душевну красу, таланти і почне закидати подарунками. Особливо добре, якщо наснилося, що довелося ходити по мідій босими ногами.

  Сонники гарантують прихильність начальства, старших членів сім’ї, улюбленого. Розпочнеться час справжнього свята життя, в якому вас будуть балувати практично всі близькі люди.

  Сонник мідії, до чого сниться мідії уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: