Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник лілії, до чого сниться лілії уві сні

У реальному світі лілія символізує чистоту, духовність, радість, спокій і навіть саме життя. Але що означає цей же квітка, але побачений уві сні? Сонник рекомендує приділити особливу увагу деталям. Саме вони допоможуть розібратися,, до чого сниться це царське рослина.

Обережно — небезпека на воді!

Тлумачення сну сонник рекомендує почати з різновиду. Наприклад, звичайний садовий квітка уособлює добрий вчинок, який може зробити сновидец наяву.

А якщо приснилася водяна латаття, то трактувати такий сон слід як побачення, яке неодмінно станеться у води. Побачити в нічних мареннях озеро з водяними квітами — до приємного відпочинку, а збирати їх — до роботи нудною і непотрібною.

Але якщо в нічних мареннях ви пливли на човні і бачили тільки одну латаття, то сонник вважає це попередженням про небезпеку. І трапиться вона саме на воді.

За Міллеру

До речі, сонник Міллера вважає, що якщо молодій дівчині приснився букет з білих лілій, то її чекає швидкий шлюб. На жаль, він закінчиться таким же швидким розлученням. Якщо ж уві сні людина відчує тонкий аромат, який випускають ці квіти, то наяву його чекає печаль, яка очистить душу і совість.

Готуйтеся до весілля!

Розшифровка сновидіння залежить і від того, скільки суцвіть було в нічному баченні. Так одна єдина лілія символізує доленосні зміни.

А ось букет, на думку сонника, є передвісником щастя. Однак бачити його в чужих руках — погано. Це знак того, що планам не судилося втілитися в життя.

До чого ще сниться букет лілій? Свіжий і красивий — на радість, зів’ялий — до розчарування, весільний — до приємного знайомству. А якщо уві сні вам дарують цілий оберемок суцвіть, але в реальності готуйтеся до весілля.

Випробування і зміни

Ще одне популярне тлумачення говорить, що лілії є уві сні як провісник майбутніх випробувань і в будь-якому випадку обіцяють зміни. Більш точно зрозуміти до чого сняться ці квіти, допоможе їх забарвлення.

Так якщо жінці наснилося білі суцвіття, то її чекає безкорислива і чиста любов. Яскраво червоні уособлюють пристрасть, помаранчеві віщують зміни по частині фінансів, а жовті передають область духовних відносин.

Інші значення

До чого ще сняться лілії різного відтінку? Рожеві — до легкого флірту, червоні — до нової зв’язку, помаранчеві символізують обман і хитрість, а жовті віщують розлуку з близькою людиною.

До речі, чорна лілія не є негативним символом і може приснитися в знак невідомості. А екзотична тигрова, на думку сонника, передвіщає появу сильного покровителя.

Мрії збуваються!

Визначити,, до чого сниться сон, можна і по діях, які сновидец виробляв уві сні. Молодій дівчині бачити, як чоловік стрибнув у холодну воду, щоб зірвати для неї латаття — дуже хороший знак. Сонник запевняє, що почуття вашого обранця щирі і справжні.

А от самій купувати і дарувати лілії — до самотності і розчарувань. Якщо хтось, підніс вам в подарунок розкішні лілії, а ви відмовилися від них, то сонник вважає, що ви занадто перебірливі і можете втратити свій шанс.

Якщо ж уві сні вам дісталася цибулина лілії, ви її посадили і дбайливо ростили, то одного разу ваша заповітна мрія неодмінно збудеться.

Сонник лілії, до чого сниться лілії уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: