Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник купувати їжу, до чого сниться купувати їжу уві сні

Купувати їжу уві сні часто провіщає різні за характером події. Іноді бачення попереджає про збитки, перешкодах справах, проблеми зі здоров’ям. А в інших випадках сонник обіцяє удачу, можливість домогтися благополуччя, достатку. Зрозуміти,, до чого сниться така дія, можна, звернувши увагу на деталі.

Можливі події різного плану

Значення приснився сюжету залежить від якості придбаної їжі — по ньому можна судити про характер подій, які незабаром настануть або кінець запланованих справ.

Сонник Фрейда розглядає це бачення з точки зору сексуальних потреб сплячого. Чим більше страв він придбав уві сні — тим сильніше у нього сексуальний апетит.

До чого сниться купувати їжу людям з різним достатком? Тим, хто багатий, мають бути збитки. Тим же, хто бідний — прибуток.

Сподівайтеся лише на себе і приймайте зважені рішення

Приснилося бачення уособлює прагнення сновидіння бути вище за інших. Однак він хоче просунутися в кар’єрі не своїми силами, а за допомогою інших. Слід переглянути такі погляди, оскільки вони загрожують неприємностями.

Тлумачення сну про придбання чогось їстівного може бути наступним: наяву людина стоїть перед вибором подальшого шляху свого розвитку. Потрібно ретельно все продумати.

Наснилося ніби купували їжу? Сонник підказує: сюжет символізує бажання спробувати свої сили на новому поприщі. Слід уникати ризику, необачних вчинків, афер, щоб не нажити проблем.

Чи зможете домогтися процвітання

До чого сниться бачити як не просто купуєте їжу, але купуєте її багато? Це означає: дуже скоро у професійній діяльності вам посміхнеться удача. Ви зможете реалізувати перспективні проекти, втілити сміливі ідеї.

Якщо їстівних запасів людина уві сні закупив багато — він здатний домогтися благополуччя. Важливо починати діяти вже зараз, а не чекати більш слушної нагоди.

Наснилося купити багато їжі? Взагалі її значна кількість символізує достаток і щасливе життя. Тому сновидіння можна витлумачити як процвітання, придбане власними зусиллями, працею.

За успіх доведеться заплатити

До чого ще сниться таке бачення? Сонник повідомляє: ви отримаєте те, чого домагаєтеся, але доведеться чимось пожертвувати. Якщо готові до цього — сміливо йдіть вперед.

Бачили, як купуєте їжу уві сні в магазині, супермаркеті? Чекає важлива розмова, з якого дізнаєтеся потрібну інформацію. Якість їжі, її свіжість вказує на якість і достовірність інформації, яку ви «купите».

Де купували?

Сонник рекомендує пригадати, де ви це робили:

 • В магазині — можливі матеріальні труднощі, економніше витрачайте гроші;
 • Їдальні — остерігайтеся проблем з травним трактом;
 • Кафе — хтось близький хоче перешкодити вашим планам;
 • Макдональдсі — пропустіть з’явився шанс по своїй необачності і будете шкодувати;
 • На ринку — вирішуєте якусь справу мимохідь, похапцем, і це призведе не до кращих результатів.
 • Сонник Міллера: приділіть увагу справах

  Взагалі бачити їжу уві сні означає придбати проблеми з документами або бізнесом. Хорошу їжу купувати — успіх починань, справ. Погану — чекають втрати.

  Сонник купувати їжу, до чого сниться купувати їжу уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: