Сонник клеїти шпалери, до чого сниться клеїти шпалери уві сні

Уві сні трапилося клеїти шпалери? Сонник підозрює, що ви бажаєте налагодити душевну атмосферу в домі наприклад, після сварки. До чого ще сниться цей незвичайний сюжет? Підказку слід шукати в його нюансах.

Попередження Міллера

Сонник Міллера впевнений, якщо дівчина в мріях затіяла ремонт, то і в майбутньому в усьому допомагатиме своєму чоловікові.

Розберіться в собі!

Наснилося, що ви точно вирішили робити ремонт, але все ніяк не можете приступити? Готуйтеся до того, що реальні мрії і надії не збудуться і тому причина ваша безпросвітна наївність.

Уві сні довелося здирати старі шпалери зі стін? Заради бажаних змін ви готові на немислимі вчинки. Одиноким сновидцем сонник обіцяє зустріч зі своєю половинкою.

Перед тим, як клеїти шпалери, довелося обдирати старе покриття? Перш ніж рухатися вперед, не заважає розібратися в собі. Сонник підозрює, що у вашій душі панує справжній хаос.

Вірне рішення!

До чого сниться, що ви задумали переклеїти шпалери? Уві сні це красномовний натяк підсвідомості, що прийшов час привести в порядок всі сімейні справи і відносини.

Надумали переклеїти шпалери? Сонник підозрює, що ви стоїте біля межі грандіозних змін. Якщо ж ви сумніваєтеся в тому, які саме клеїти шпалери, то прийняте рішення виявиться єдино вірним.

Змінювати!

Бачити на стінах уві сні зовсім нові обойчікі означає, що незабаром ситуація різко зміниться в бік поліпшення.

Наснилося, що ви особисто клеїли нові шпалери? Сонник радить негайно внести в романтичні відносини нотку новизни і таємничості. Інакше роман закінчиться вже найближчим часом.

До чого сниться, що нові, тільки поклеєні смужки відклеюються і відпадають? На жаль, вам уготована ціла низка конфліктів і сварок, що негайно позначиться на благополучного сімейного життя.

Розшифровка за кольором

Тлумачення сну не може бути повним, якщо не врахувати хоча б приблизне якість і колір матеріалу.

 • Бачити темні — абсолютне нерозуміння.
 • Світлі — поліпшення, стабільність.
 • Занадто яскраві — великий вибір, перспектива.
 • З дивним малюнком — незвичайні зміни.
 • З геометричним візерунком — впорядкованість, продуманість.
 • Дорогі — сприятливі зміни.
 • Дешеві — непотрібні витрати.
 • Рулон уві сні — тривалість якогось періоду.
 • Поспішайте за покупками!

  До чого сниться, що довелось клеїти шпалери в квартирі? Якщо вид покриття вам подобається, то можете спокійно відправлятися за дорогими покупками. Сонник впевнений — сьогодні найкращий день для якісних придбань.

  Наснилося, що ви особисто обклеїли всі стіни в квартирі? Ви занадто недовірливі і частенько зацикливаетесь на непотрібних дрібницях.

  Якщо ж уві сні трапилося клеїти шпалери в абсолютно чужій квартирі, то в реалі доведеться взяти участь в скандалі друзів.

  Виконайте обіцяне!

  Наснилося, що ви клеїли світлі шпалери в кімнаті? Сонник пророкує романтичне побачення або задушевну бесіду з довіреною особою.

  Бачити в кімнаті дуже темне і навіть похмуре покриття гірше. Це означає, що неприємності будуть пов’язані з невиконаною обіцянкою.

  Наснилося, що ви міняли настінний декор в чужій кімнаті? Наяву надасте підтримку і можливо матеріальну допомогу нужденному людині.

  Втомилися?

  Що значить, якщо довелося клеїти шпалери в будинку? Найчастіше сюжет обіцяє швидкий переїзд.

  Уві сні трапилося поміняти декоративне покриття в будинку? Вплутається в серйозний і тривалий роман. Це також ознака втілення давньої мрії.

  Якщо ви в повній самоті клеїли в будинку паперові панелі, то явно втомилися від кругообігу домашніх справ і турбот.

  Не пропустіть шанс!

  До чого сниться, що довелось клеїти шпалери на стелю? Сонник Ванги стверджує, що це ознака благополучної і забезпеченої життя.

  Уві сні обклеювати декоративними смугами стелю означає, що вам з’явиться фантастичний шанс домогтися бажаної мети.

  А ось приклеювати обоину на стіну — до придбання чогось дуже цінного, причому не обов’язково матеріального.

  Сонник клеїти шпалери, до чого сниться клеїти шпалери уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: