Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ікона Божої матері, до чого сниться ікона Божої матері уві сні

Побачити уві сні ікону Божої Матері може глибоко віруюча людина і атеїст, праведник і грішник. Але для кожного вона є з якоїсь духовної місією — втішаючи страждання, докоряючи за проступки. Людина отримує заступництво, яке багато до чого зобов’язує — так говорить народний переказ. Те, як святиня постала перед сновидцем, а також супутні деталі і події, впливають на тлумачення сонників.

Бачити лик Богородиці

Людина, якій приснилася ікона Божої Матері, проходить через страждання і потребує розради. Вона обіцяє йому заступництво. Старовинний образ свідчить про духовність, що йде з традицій роду.

Сонник Ванги віщує, що у важкі роки віра стане вашим порятунком. У Загальних сонник записано, що людина зробить для себе дивне відкриття.

До чого сниться бачити її в багатому золотому окладі — це нехороший знак, сновидец не вірить в добро і вищі сили. Золота святиня є уві сні в момент гріховного падіння. Але якщо наснилося, як дивилися на неї з повагою, цілували — ваша духовність міцна, ви подолаєте слабкість, встоїте перед спокусами.

Де перебувала

Радісне майбутнє чекає тих, хто бачив уві сні цей образ в рідному домі. До чого він сниться дівчині, раніше яка наважилася зробити нелегкий вибір? На жаль, таке сновидіння ставить його під сумнів.

Навпаки, уві сні бачити його в церкві є настановою про необхідність духовного очищення, а дівчині Сучасний Сполучений сонник повідомляє: вибір, зроблений нею на днях — вірний.

Що відбувалося

Наснилося цілувати ікону Божої Матері, молитися — благодатний знак божественного заступництва. Нострадамус в своєму сонник тлумачить молитву, як докір: ви приносите духовні цінності в жертву матеріальним.

До чого сниться ставити поруч з нею свічку: за сонником Від «А» До «Я», прийде час покаятися в проступки, зазнати приниження. Тримати святиню в руках означає не втрачати надію на довгоочікуване звістка.

Наснилося доторкнутися до лику Богоматері в золотому окладі — багатство і процвітання вашого підприємства не за горами. Сновидінню, народженому в місяці з травня по серпень, її багате золоте оздоблення вказує, що для нього немає нічого святого.

Не втримали і упустили її уві сні — остерігайтеся зробити фатальну помилку. Згідно сонникам, розбита святиня уособлює втрату заступництва: людина слабка перед спокусами, і життя його під загрозою. Осквернити її, спалити — накликати на себе біду, бути обмовленим.

Особливо шановані

Зверніть увагу, до чого сняться особливо шановані віруючими Казанська ікона Божої Матері і Тихвинська «ополчення». Вони наповнюють людину особливою благодаттю.

Образ Казанської Божої Матері благословляв російських воїнів на ратний подвиг. Бачити її уві сні пророкує нелегкі роки, але, з надією на її заступництво, воїни захистять Русь від навали ворогів. Ангел-Хранитель з вами. Якщо відчуваєте потребу висповідатися і поклонитися святим — сходіть до церкви.

Тихвинська ікона Божої Матері, за переказами, написана апостолом Лукою, а її копія — Тихвинська «ополчення» — зберігається в Тихвінському монастирі. Вона підтримувала дух ополченців у війні з французами 1812 року, і, як Казанська, особливо шанована воїнами.

Молитися їм уві сні — до доброти, якщо наснилося, що Богородиця мироточила — сонники пророкують виконання загаданих бажань.

Сонник ікона божої матері, до чого сниться ікона божої матері уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: