Сонник ікона Божої матері, до чого сниться ікона Божої матері уві сні

Побачити уві сні ікону Божої Матері може глибоко віруюча людина і атеїст, праведник і грішник. Але для кожного вона є з якоїсь духовної місією — втішаючи страждання, докоряючи за проступки. Людина отримує заступництво, яке багато до чого зобов’язує — так говорить народний переказ. Те, як святиня постала перед сновидцем, а також супутні деталі і події, впливають на тлумачення сонників.

Бачити лик Богородиці

Людина, якій приснилася ікона Божої Матері, проходить через страждання і потребує розради. Вона обіцяє йому заступництво. Старовинний образ свідчить про духовність, що йде з традицій роду.

Сонник Ванги віщує, що у важкі роки віра стане вашим порятунком. У Загальних сонник записано, що людина зробить для себе дивне відкриття.

До чого сниться бачити її в багатому золотому окладі — це нехороший знак, сновидец не вірить в добро і вищі сили. Золота святиня є уві сні в момент гріховного падіння. Але якщо наснилося, як дивилися на неї з повагою, цілували — ваша духовність міцна, ви подолаєте слабкість, встоїте перед спокусами.

Де перебувала

Радісне майбутнє чекає тих, хто бачив уві сні цей образ в рідному домі. До чого він сниться дівчині, раніше яка наважилася зробити нелегкий вибір? На жаль, таке сновидіння ставить його під сумнів.

Навпаки, уві сні бачити його в церкві є настановою про необхідність духовного очищення, а дівчині Сучасний Сполучений сонник повідомляє: вибір, зроблений нею на днях — вірний.

Що відбувалося

Наснилося цілувати ікону Божої Матері, молитися — благодатний знак божественного заступництва. Нострадамус в своєму сонник тлумачить молитву, як докір: ви приносите духовні цінності в жертву матеріальним.

До чого сниться ставити поруч з нею свічку: за сонником Від «А» До «Я», прийде час покаятися в проступки, зазнати приниження. Тримати святиню в руках означає не втрачати надію на довгоочікуване звістка.

Наснилося доторкнутися до лику Богоматері в золотому окладі — багатство і процвітання вашого підприємства не за горами. Сновидінню, народженому в місяці з травня по серпень, її багате золоте оздоблення вказує, що для нього немає нічого святого.

Не втримали і упустили її уві сні — остерігайтеся зробити фатальну помилку. Згідно сонникам, розбита святиня уособлює втрату заступництва: людина слабка перед спокусами, і життя його під загрозою. Осквернити її, спалити — накликати на себе біду, бути обмовленим.

Особливо шановані

Зверніть увагу, до чого сняться особливо шановані віруючими Казанська ікона Божої Матері і Тихвинська «ополчення». Вони наповнюють людину особливою благодаттю.

Образ Казанської Божої Матері благословляв російських воїнів на ратний подвиг. Бачити її уві сні пророкує нелегкі роки, але, з надією на її заступництво, воїни захистять Русь від навали ворогів. Ангел-Хранитель з вами. Якщо відчуваєте потребу висповідатися і поклонитися святим — сходіть до церкви.

Тихвинська ікона Божої Матері, за переказами, написана апостолом Лукою, а її копія — Тихвинська «ополчення» — зберігається в Тихвінському монастирі. Вона підтримувала дух ополченців у війні з французами 1812 року, і, як Казанська, особливо шанована воїнами.

Молитися їм уві сні — до доброти, якщо наснилося, що Богородиця мироточила — сонники пророкують виконання загаданих бажань.

Сонник ікона божої матері, до чого сниться ікона божої матері уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: