Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ієрогліфи — до чого сняться?

Сонник Ванги

Якщо в сновидінні ви розглядаєте ієрогліф і ніяк не можете розгадати його значення, значить, ви заплуталися в сформованих життєвих обставинах. Спробуйте заспокоїти свій внутрішній світ, знайти гармонію і тоді всі сумніви вирішаться самі собою. Якщо ж вам вдалося розшифрувати ієрогліф — все у вашому житті складеться так, як було задумано. Ви достатній мірі наділені цілеспрямованістю, щоб досягти бажаного.

Чи розглядаєте ієрогліфи написані на камені — вас чекає несподіванка. Наскільки вона буде приємною сказати важко. Якщо ж ви самі викрешуєте символи на скелі або кам’яній брилі — значить, незабаром ваше життя насупиться труднощами. У цьому буде частина вашої провини — ви дуже часто забуваєте про всі близьких, піклуючись тільки про себе.

Сонник Фрейда

Приснилися ієрогліфи свідчать про те, що зараз ваш розум зайнятий розгадкою справжніх намірів людини, який в даний момент супроводжує вас на життєвому шляху. Він не дає вам зрозуміти — ні словами, ні поведінкою, чого чекає від вас і складуться у вас подальші відносини. Тільки час покаже, які у нього наміри, тому будьте терплячі і чекайте.

Писати ієрогліфи — таке сновидіння видає ваше усвідомлене прагнення приховати свої теплі почуття до якоїсь людини. Ви чомусь вважаєте, що в цьому випадку ваші шанси бути поміченим мізерно малі і він ніколи не кине на вас зацікавлений погляд.

Еротичний Сонник

Бачити уві сні велику кількість ієрогліфів або просто написів незрозумілого змісту — вам властива схильність до нетрадиційних способів любові. Однак вони не принесуть очікуваного задоволення ні вам, ні тим більше вашому партнерові, який, цілком можливо, віддасть перевагу звичне екзотичному і покине ваше затишне гніздечко.

Сонник Міллера

Якщо вам приснилися ієрогліфи, такий сон передвіщає вам біду і велику грошову втрату, які трапляться через те, що ви будете сумніватися щодо якихось справ, що мають для вас життєво важливе значення. Вдалося зрозуміти ієрогліфи — в опорі злу вас чекає успіх.

Сучасний Сонник

Побачені уві сні ієрогліфи застерігають від нерішучості у вирішенні життєво важливого питання, яка може стати причиною серйозних неприємностей і грошових втрат. Якщо ви змогли розшифрувати ієрогліфи — вас чекає успіх у подоланні всіх ваших труднощів.

Сонник Лоффа

Ієрогліфи уві сні іноді сприймаються як загадкові написи, і тоді цей сон лише модифікація символу «загадка». Але іноді цілком можливо прочитати ієрогліфи, тоді цей сон буде вказувати на успіх у подоланні якихось перешкод в житті.

Ісламський Сонник

Ієрогліф символізує прийдешні життєві обставини, здатні повалити сновидіння в стан сум’яття. Слід бути дуже обережним з життя — ви ризикуєте зазнати значних збитків.

Сімейний Сонник

Будь-сон про них означає, що ви заплуталися в справах. Якщо зрозумієте їх уві сні, то ваші проблеми наяву вирішаться.

Китайський Сонник

Пишеш ієрогліфи, літери, пишучи вірші, текст, лист — велике щастя, удача.

Сонник Мандрівника

Знайомство з «східним» людиною або впливу «східних» духовних навчань.

Сонник Менегетті

Це символ функцій роботи машини, яка спрямована проти людини.

Сонник Хассе

Має бути вчитися чомусь, і це стане для вас важкою роботою.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: