Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник голова змії, до чого сниться голова змії уві сні

Будь-гад, побачений у сні, символізує якесь зло, з яким може зіткнутися сновидец. Сновидіння, в яких сниться голова змії, не такі прості, як можуть здатися. Щоб зрозуміти,, до чого сниться подібне, необхідно звернути увагу на всі подробиці бачення, рекомендують сонники.

Короткі тлумачення

Голова змії — не найприємніше видовище, особливо, якщо вона відокремлена від тіла. Саме тому багато людей, побачивши уві сні таке видовище, намагаються якомога швидше з’ясувати, до чого це сниться.

 • Відрубана голова змії, яку ви тримаєте в руках — до перемоги над суперниками.
 • У змії уві сні було три головки — до несподіваних приємним змінам життя.
 • Приснився укус мертвої гадини — вас засмутить лицемірство одного.
 • Бачити кобру з короною на верхівці — ваш ворог виявиться дуже впливовою людиною.
 • Відкусити уві сні плазуна голову — зумієте розкрити змову проти себе.
 • Сонник Міллера

  Сонник Міллера так пояснює,, до чого сниться жінці, що її заворожила погойдується з боку в бік голова змії: бачення пророкує нападки на сновидицей з боку недругів, проте на її боці опиниться підтримка закону і впливових друзів.

  «Жива» головешка — знак боротьби зі складнощами

  Тлумачення сну, в якому ви бачите, що відрубали гадюці головку, але її пащу продовжує вивергати шипіння, означає труднощі, з якими ви зіткнетеся в боротьбі зі своїми проблемами. Але якщо, як тільки ви відрубали голівоньку, гадина завмерла, а голова змії сама по собі почала клацати мовою — всі неприємності пройдуть, головне — не пускати їх на самоплив.

  Уві сні ви стали свідком того, як голова змії, після того, як її відрубали, не загинула і продовжує обертати очима? Це означає, що всюдисущі вороги будуть заважати вам в боротьбі з труднощами, підказує Східний сонник.

  Обезголовити плазуна гада, або Кінець «чорну смугу» …

  Дуже порадує трактування сновидіння, в якому ви змогли власноруч відрізати голову змії, щоб убити її таким чином: «бастіони», що заважають вам жити, впадуть. Відрізати голівоньку змії уві сні вам допомогли? Хтось, вам добре відомий, прийде на допомогу в скрутну хвилину, змінивши тим самим ваше життя на краще, пророкує сонник Нострадамуса.

  Кривава розправа підкаже, до чого готуватися

  До чого сниться битва двох хижаків, одним з яких є пітон, може пояснити Місячний сонник. Залежно від побаченого, тлумачення можна умовно розділити на варіанти.

  Приснився пітон без голови, тому як величезний дикий звір відірвав її? Ви зумієте добити правди про те, що вас турбує. Звір зумів відірвати плазуна головешку, але пітон без голови все ж задушив свого ворога — думайте перед тим, як щось зробити або сказати, інакше можете образити близьку людину. Бачити уві сні хижака без голови, бо її відірвала гігантська анаконда — знак непорозуміння у відносинах з друзями.

  Багатоголова змійка, як символ різноманітності прийдешніх подій

  Якщо вам приснилося, що голова змії була не в одному числі, а в декількох, обов’язково уточніть, до чого це сниться.

  Згідно сонником міс Хассе, Триголова водяна гідра, що пливе над нирцем — це символ дивовижних змін. Головне — не упустити момент! А якщо наснилося, що Триголова гідра вас кусає — ретельно аналізуйте всі звістки, які до вас надходять, інакше «прогавите» свою удачу.

  Двоголова змеюка пророкує немислимі багатства, особливо якщо дві головешки належали отруйної гадина. А ось двоголовий вже — ознака нерішучості сновидіння, підказує сонник Білого Мага. Наснилися дві зміїні голівки, що визирають з тріснути яйця? Чи не скидайте з рахунків дрібні проблемки — вони можуть стати початком великих неприємностей.

  Сонник голова змії, до чого сниться голова змії уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: