Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник геніталії, до чого сниться геніталії уві сні

Статеві органи уві сні уособлюють ставлення сплячої людини до інтимної сторони власного життя. Сонники пов’язують, до чого сняться геніталії, з нюансами сприйняття власної сутності, пошуком «Я» і спробами його реалізації.

Геніталії за сонником Міллера віщують шанс проявити себе

Приснився свій статевий орган, за версією Густавус Хіндман Міллера, пророкує про можливість в реальному житті проявити деякі здібності, які здивують оточуючих.

Жіночі геніталії уві сні — символ родючості

Еротичний сонник Данилової пропонує розглядати, до чого сняться жіночі інтимні «принади», як природну творчу силу. До того ж, приснився сюжет, в залежності від статі сплячої людини, твердить про несвідомому пошуку чогось нового, оскільки обставини, що склалися і коло спілкування не приносить Вам бажаного розвитку та душевного задоволення.

Чоловікові, бачити уві сні жіночі інтимні частини тіла, згідно сонником Морозової, віщає про перспективу отримати підтримку впливової особи або цікаве ділову пропозицію. Жінкам, приснилося подібне сновидіння, обіцяє нові сексуальні відносини.

Бачити уві сні вагіну, покриту волоссям, згідно сонником Дмитра та Надії Зими, віщує сновидцу образи і приниження.

Чоловічі геніталії — стежте за своєю репутацією

Якщо жінці наснилося, що у неї виріс чоловічий «інструмент», значить, незабаром сновидицей вдасться завагітніти. Дівчатам, які наяву знаходяться в цікавому положенні, подібне бачення віщує легке дозвіл від тягаря.

Молодій людині, бачити уві сні свої геніталії, підказує про турботу власної репутації. Те,, до чого сниться «господарство» іншого чоловіка, згідно Сучасному універсального сонником, підказує про втрату або відкритої конфронтації з ким-то.

Побачити збільшені геніталії, підказує про набуття успіху і гідності. Довгий і тонкий член обіцяє хвороби. Споглядати сім’явиверження віщає про закінчення важливих справ.

Доглядати за своїми геніталіями — до спілкування

Тлумач доктора Фрейда, волосся на геніталіях пов’язує з підвищеною чуттєвістю і сексуальністю. Голити їх — до можливості познайомиться з людиною, яким стане новим сексуальним партнером.

Чоловікові голити волосяний покрив на делікатних місцях, віщає про необхідність поставити крапки у взаєминах, які перестали радувати сновідящего. Можливо, для створення чогось прекрасного і корисного, необхідно позбутися від застарілих звичок або знайомств.

Неполадки зі своїми геніталіями — проявіть пильність наяву

Представникам органів влади, побачити уві сні відрізане чоловічу гідність пророкує про втрату займаного поста, людям, які працюють в силових структурах, подібна картинка пророкує поразку у важливій справі.

Ісламський тлумач пояснює,, до чого сниться відчувати, що делікатна частина тіла виснажена або тимчасово не здатна виконувати свої функції, імовірним появою пліток і пересудів про сновідящій від людей, яким сновидец ненароком завдав шкоди.

Сонник геніталії, до чого сниться геніталії уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: