Сонник геї, до чого сниться геї уві сні

Геї, вони ж гомосексуалісти, побачені уві сні, звичайно обіцяють сплячій людині неприємності. Але, як і у всьому, у даного символу так само є і зворотна сторона, коли сни з геєм пророкують радість і удачу. Давайте заглянемо в сонник і дізнаємося всю правду про те, до чого сняться геї.

«Неправильна» пара… або Марні сподівання

Бачити уві сні двох цілуються і обнімаються чоловіків — до обману і лицемірства, пророкує сонник Міллера.

Наснилося, що ви спостерігаєте за тим, як геї займаються сексом — мріям не судилося здійснитися найближчим часом.

Якщо дівчині приснився гей, який чіпляється до її хлопцю — в реальному житті її чекає зрада коханої людини або чоловіка, засмучує сонник Цвєткова.

Чоловікові бачити себе гомосексуалістом — знак того, що його будуть мучити докори сумління через те, що він обмовив ні в чому не винну людину заради власної вигоди.

Брати участь в одностатевому статевому акті — вас будуть долати сумніви в правильності зробленого вибору. Швидше за все, ви помилитеся.

Родич-гей — символ печалі

Наснилося, що ваш чоловік — гей — до сварки з коханою і сльозам. Ви можете серйозно посваритися, щоб цього не сталося, зберіть волю «в кулак» і промовчите — конфлікт вичерпається, не встигнувши розгорітися, обіцяє Місячний сонник.

Сниться, що ваш син схильний до гомосексуалізму — радість і щастя будуть затьмарені несподіваним сумною звісткою.

Побачити в своєму сновидінні представником сексуальних меншин свого брата або кращого друга — до нудьги, туги і розчарування в людях.

Бачити уві сні чоловіка своєї подруги або знайомої, геєм, фліртуючим з людьми своєї статі — в реальності дружба може бути розбита одним невірним словом. Контролюйте свої висловлювання.

Сниться, що ваш колега — гей — до проблем на роботі. Велика ймовірність, що начальник викличе вас «на килим» і вичитає вас за якусь провину, який ви зробили спеціально для цього, так як шеф вам не байдужий, пророкує сонник Фрейда.

Насильство над геєм — знак звільнення від проблем

Бити уві сні гея — в реальному житті ви зумієте позбутися своїх проблем, правда для цього доведеться докласти зусиль, пророкує Жіночий сонник.

Якщо геї не викликають у вас почуття відрази і злоби — наяву такий сон означає, що біди і неприємності в даний момент життя вам не страшні. Вони пройдуть стороною. Якщо викликають — будьте напоготові, не дозволяйте сварок псувати вам настрій.

Спостерігати, як гетеросексуали б’ють геїв — хтось із знайомих дасть слушну пораду, ніж допоможе вирішити давню задачу, пророкує Східний сонник.

Одностатеві шлюби… або Бережіть свою любов

Сниться сон, в якому двоє чоловіків, представників нетрадиційної сексуальної орієнтації, б’ються за третього — у вас з’явилася або незабаром може з’явитися суперниця, попереджає сонник міс Хассе. Оточіть кохану людину турботою і ласкою — не дайте їй шансу.

Бачити уві сні одруження двох геїв — сексуальне життя під загрозою. Вам набридла буденність, хочеться чогось незвичайного: екстремального сексу або спонтанного. Поговоріть про це зі своїм партнером.

Наснилося, що ви вступаєте в шлюб з людиною своєї статі — в любові намітилася тріщина через непорозуміння. Вам слід поговорити про це зі своєю половинкою, а можливо навіть з психологом або сексологом.

Сонник геї, до чого сниться геї уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: