Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник фекалії до чого сняться фекалії уві сні

Фекалії уві сні мало хто назве приємним видовищем. Однак насправді дане сновидіння є хорошим знаком, що передвіщає збільшення прибутку, просування по службі і поліпшення матеріального добробуту. Детальніше дізнатися до чого сняться фекалії можна за допомогою нашого сонника.

Сонник Міллера дає однозначне визначення до чого сняться фекалії. Це означає великий прибуток і успішно завершені проекти, які на перший погляд здавалися збитковими і провальними. Людям, які працюють в сфері обслуговування, бачення віщує велику угоду, яка в майбутньому принесе солідні доходи.

Бачити уві сні фекалії і відчувати їх неприємний запах, свідчить про те, що відносини сновидіння з оточуючими дуже натягнуті і знаходяться на межі війни. Шукати джерело запаху, згідно сонником, уособлює наміри людей втрутитися в особисте життя сплячої людини. Поради цих особистостей дуже неприємні і не несуть сплячої персони ніякої користі.

Фермерам і людям, зайнятим аграрним бізнесом фекалії, обіцяють хороший врожай або приплід. Тим персонам, які вклали свої гроші в чийсь бізнес, що розвивається, випадуть досить значні дивіденди.

Випадково побачити уві сні фекалії є символом того, що сновидець проявляє слабохарактерність у вирішенні спірних питань, і в більшій частині орієнтується на думку інших людей, які вигідно цим користуються. Сонник радить позбутися цієї слабкості і почати тренувати свою силу волі. Потрібно навчитися говорити «ні» нав’язливим людям, які незабаром можуть сісти на шию і жити за рахунок сплячої людини.

Оскільки тлумачення сну — фекалії, зводиться до отримання прибутку, слід звернути увагу на природу виникнення гівна і чиїм воно є. Екскременти тварин уві сні символізують початок грошової справи, успішного проекту або вдале фінансове вкладення.

Сонники двояко тлумачать до чого сняться людські фекалії. З одного боку таке сновидіння віщує негативне ставлення оточуючих людей до людини, конфлікти або склоки. З іншого боку — можливість заробити солідні гроші за допомогою людей, які наяву є завзятими противниками.

Дії з випорожненнями

Багато сонники практично ідентично тлумачать значення сну — фекалії. Наступити на випорожнення або вимазати в них одяг, обіцяє надбавку до зарплати або отримання премії. Однак бачити себе хворим уві сні, де доводиться здавати на аналізи кал або сечу — не дуже добрий знак, що символізує збитки і погане матеріальне становище.

Якщо людині уві сні довелося прибирати фекалії, значить, сновидец в чомусь залежний від когось. Дуже часто ця людина — один з героїв сновидіння.

Сонники двояко тлумачать до чого сняться фекалії в роті. З одного боку бачення говорить про можливість людини заробити пристойні гроші завдяки своєму красномовству, з іншого боку, дана картинка може висловлювати жадібність людини, з третьої — обіцяти емоційну і словесну нестриманість сновидіння.

Впасти в фекалії (або провалиться в туалет), обіцяє людині виникнення неприємної ситуації, загрозу осоромиться перед великою кількістю людей. Сонник радить найближчим часом не відповідати на провокації, бути гранично стриманим і терплячим.

Сонник фекалії до чого сняться фекалії уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: