Сонник дві змії, до чого сниться дві змії уві сні

Дві змії мають кілька трактувань. З одного боку, великі, що обвивають тіло удави, можуть бути сигналом початку захворювання. З іншого — це символ злостивців, які плетуть проти сновидіння інтриги. До того ж, багато сонники надають сновидіння містичну забарвлення і підказують, що треба поберегти енергію, життєві сили. Щоб розібратися, до чого сняться величезні або маленькі гадюки, кобри, мамби, анаконди і вужі, потрібно згадати свої відчуття уві сні.

Майбутнє за сонником Міллера

Як і інші психологи, Густав Міллер у своєму сонник рекомендує насторожитися, якщо наснилися дві змії. Бачити їх уві сні — до істотних змін в особистому житті, кар’єрі, духовній сфері. Що означає поява кучерявих поруч гадів, а так же,, до чого сниться пітон, який душить і не дає зробити хоча б один ковток повітря, можна зрозуміти по дрібним деталям сновидіння:

 • Маленькі чорні змійки — до пліток, інтриг будинку і на роботі;
 • Величезні удави — до проблем із самопочуттям;
 • Б’ються гадюки — до розбратів між друзями, близькими;
 • Величні кобри — до внутрішнього конфлікту, сумнівам.
 • Добро чи зло — що переможе?

  Невирішені внутрішні протиріччя, призводять до того, що людина починає сумніватися в своїх діях і в тому напрямку, який вибрав по життю. Дві змії, що протистоять один одному, що не дають пройти уві сні — означають, що настав час приймати рішення. Підсвідомість підказує: людина вже готовий зрушити з роздоріжжя. Особливо добре, якщо наснилося, що обидві гадюки не уявляли небезпеки.

  Бачити плазунів і не боятися їх — хороший знак. Сонник Ванги, описуючи, до чого сняться дві змії, радить звертати увагу на їх зовнішній вигляд. Переливається всіма кольорами шкіра, королівська постава символізують готовність зробити вірний вибір, піти по шляху, який принесе успіх.

  Придивіться до друзів

  Маленькі чорні змійки уві сні означають загрозу з боку друзів, колег, які замишляють недобре. Якщо приснилося, що вони б’ються між собою, кусаються — будьте готові до інтриг, які торкнуться в першу чергу вас.

  Зрада, порожні обіцянки, зради, скандали — саме те, до чого сняться дві змії, що борються між собою і активно при цьому нападники на вас. Сонник Нострадамуса рекомендує перестати довіряти свої плани оточуючим, інакше вони не збудуться.

  Хапайтеся за наданий шанс

  Величезні пітони, удави теж становлять небезпеку. Бачити на собі відразу дві змії уві сні — знак насувається захворювання. Варто почати турбуватися, якщо наснилися чорні і вже мертві гади. Сучасні сонники тлумачення сну зводять до слабкості організму, якому важко чинити опір хворобам.

  Однак, впадати у відчай не варто. Раз вже підсвідомість підказує, що пора взятися за лікування, значить, сили на боротьбу організм обов’язково знайде.

  Сонник дві змії, до чого сниться дві змії уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: