Сонник доїти корову, до чого сниться доїти корову уві сні

Коли уві сні ви робите будь-яку дію, зверніть увагу на те, до якого результату воно призводить. Сонник вважає, що доїти корову в нічних мареннях — дуже гарне знамення. Вас чекає виконання всіх бажань, реалізація в життя заповітних планів і безмежне щастя. Ще кілька варіантів описів,, до чого сниться таке заняття, перераховані нижче.

Розшифровка сну Міллером

Бачити уві сні, як спокійно доїте корову і надоїли вже цілий бидончик парного молока — прекрасний знак. Будете дуже щасливі в своїх сімейних відносинах. Діти втілять в життя всі ваші мрії, а законна друга половина буде любити, поважати і піклуватися. Причому, чим більше молока приснилося, тим більшу радість переживете. Особливо, якщо снилося, що пили його і відчували велику насолоду.

Якщо ви доїте корову, а тварина турбуватися, брикатися і хоче втекти, то приготуйтеся заздалегідь зіткнутися зі всілякими труднощами і перепонами. Сонник Міллера попереджає, що якщо ви упустите ситуацію з під контролю, вона лише посилитися. Спробуйте постійно контролювати негативні події і шукати всілякі шляхи виходу з труднощів.

Бачити уві сні, як інша людина доїть корову, значить бути введеним в оману. Якийсь громадянин захоче використовувати вас у своїх цілях, а саме, поправити своє матеріальне становище. Якщо сниться подібне, то будьте весь час напоготові! Не довіряйте незнайомця, та й близьким теж. Сонник попереджає про те, що будь-хто може опинитися обманщиком.

Ряд інших тлумачень

Якщо молодій дівчині приснилося, що вона доїть корову, то її коханий є в дійсності справжнісіньким альфонсом, який живе за її рахунок. Жіночий сонник радить не намагатися її перевиховати, а відразу ж розривати існуючі любовні відносини. Тлумачення переконане, що нічого, крім болю, сліз і горя вони не принесуть.

Сниться, що доїли корову, а тварина була виснаженим і худим? У родині настануть не найкращі часи. Грошові проблеми спровокують серйозну низку сварок і можуть навіть призвести до розлучення.

Приснилося недоєні стадо — ознака, що зовсім скоро отримаєте важливі новини. Бачити уві сні Справний здоровий худобу — до гарних новин. Якщо рогата живність була хвора і худий, то і звістки прийдуть погані. Але, не варто панікувати і робити необдумані вчинки. Можливо, з часом виявиться, що всі зміни були тільки на краще. Сонник Езопа явно про це говорить.

Доїти уві сні корову і отримати, в результаті, згіркле несмачне молоко — до розчарувань і страждань. Тлумачення обіцяє всілякі численні нещастя, переживання. Сучасний сонник рекомендує просто пережити цей час, не здійснюючи жодних різких і необдуманих дій. Приснилося — знак, що з часом поточні справи налагодяться і благополучно самостійно вирішаться.

Сонник доїти корову, до чого сниться доїти корову уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: