Сонник цвяхи, до чого сниться цвяхи уві сні

«Родзинка програми», «спати, як на цвяхах», «забити останній цвях» — знайомі вирази? Думаю, багато хто відповість позитивно. І це не дивно, адже серед усіх кріпильних деталей, цвях по праву займає перші місця. Гвоздики люди винайшли дуже давно, ще навіть до того, як навчилися плавити метал. Старовинні люди, взявши в руки палицю і навчившись нею добувати їжу і будувати житло, придумав перші кріпильні вироби. Ми не уявляємо сучасної будівництва без цих метизів, хоча вже існує маса альтернативних кріплень. Так багато місця займає ця крихітна виріб, що часом навіть сниться людині. Для чого він потрібен в побуті, ми знаємо, а ось що він нам пророкує уві сні — це загадка! Але тільки не для сонника! Ось він вже точно знає, до чого сняться цвяхи і чого нам чекати від дня прийдешнього!

Ці корисні гвоздики

Бачити уві сні цвяхи — наяву перед вами стоїть дуже серйозна проблема, яка потребує вирішення.

Наснилося, що ви забиваєте цвях в стіну — ваше хитке становище в найближчі дні почне зміцнюватися, обіцяє сонник.

Сниться, що ви збираєте розсипані шурупи — до дрібних образ і невдач в колективі. Ймовірно, хтось заздрить вашим успіхам, тому розпускає про вас плітки і налаштовує колег проти вас.

Приснився сон, що ви купуєте в господарському магазині металеві вироби — досягнете бажаної мети дуже швидко і безперешкодно, дерев’яні нагелі — вас чекає сімейне щастя, обіцяє сонник Міллера.

«Гвоздь мені в кеди! ..»

Наступити уві сні на цвях і бачити, що він застряг в нозі — будьте обережні в своїх вчинках і рішеннях, можете помилитися, попереджає сонник.

Сниться, що ви зачепилися за щось, впали на будівельні інструменти, і тепер у вас в тілі і в голові встромлений багато дрібних цвяхів — в реальному житті ви зробили помилку, і хоча ніхто вас за це не звинувачує, ви самі себе карайте за це.

Наснилося, що ви витягуєте цвях, який застряг у тілі товариша по роботі — наяву комусь із друзів знадобиться допомога, трактує сонник дане сновидіння.

Ні цвяха, ні жезла…

Бачити уві сні, що ви хочете повісити картину, але не можете знайти цвях — вашим планам не судилося збутися незабаром, доведеться почекати.

Сниться, що ви шукайте кріплення, які тільки що лежали перед вами, а тепер зникли — вас пригнічує якась невизначеність в життя. Перегляньте свої цілі і плани і розставте пріоритети, так буде простіше зрозуміти, що вас турбує.

Приснився сон, що ви забиваєте гвоздики в стіну так сильно, що навіть капелюшки входять — наяву ви взяли на себе занадто багато відповідальності. Не варто переоцінювати свої сили і можливості.

Забити уві сні цвях в труну свого ворога — в реальному житті сновидіння пророкує вам беззастережну перемогу над усіма заздрісникам і не приятелями, радує сонник Ванги.

Будували ми, будували…

Приснився сон, що ви будівельник і забиваєте металовироби в дошки і поперечини — вас чекає важка і безрадісна робота, засмучує сонник.

Забивати іржаві цвяхи в дерев’яні конструкції, докладаючи при цьому величезне зусилля, — наяву всі ваші плани здійсняться тільки в тому випадку, якщо ви все свій час присвятіть їм.

Наснилося, що вам потрібно витягнути з ноги встрявшій цвях — тлумачення сновидінь наступне: цвях з ноги товариша — вам буде потрібна допомога в роботі, цвях в нозі у вас — допомагати будете ви.

Сниться, що колега по будівництву отримав травму, і ви, надаючи йому першу допомогу, побачили, що кілька метизів застрягли у нього в голові або в тілі — будьте обережні, попереджає сонник. Даний сон — знак нещасного випадку.

«Смачне» залізо

Наснилося, що ви купуєте дрібні шурупи, болти та інші металовироби, щоб їсти їх — до захворювання шлунково-кишкового тракту, скоріше за все, це буде нетравлення кишечника або гостре отруєння. Слідкуйте за тим, що їсте, радить сонник.

Сниться, що ви тримали в роті дрібні гвоздики, вбиваючи їх в паркан і ненавмисно проковтнули — до хвороби зубів.

Побачити уві сні, що ви зібралися їсти, але, сівши за стіл, побачили в своїй тарілці маленькі металеві вироби — стережіться укусів комах. Сонник дає пораду: користуйтеся захисними засобами, укуси комах можуть бути небезпечні.

Сонник цвяхи, до чого сниться цвяхи уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: