Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник цунамі, до чого сниться цунамі уві сні

Бачити уві сні цунамі означає насправді бурхливу суспільне життя. Якщо уві сні ви постраждали від цунамі, значить, наяву суспільні потрясіння і душевні хвилювання нададуть на ваше життя дуже несприятливий вплив.

Спостерігати, як від цієї гігантської хвилі постраждав близький вам людина або родич, означає, що значення сну перейде на нього. Сон, в якому стихія вас не торкнулася, віщує удачу і приємні несподіванки.

Як трактує сонник, цунамі для чоловіків — в недалекому майбутньому ви отримаєте підвищення на роботі, щоб це сталося, як можна швидше, протягом цього тижня полощіть горло морською водою.

В сонник Ванги цунамі уві сні означає хвилювання і тривоги, тому, чим воно більше, тим більше переживань вас чекає попереду.

Такий сон говорить про те, що вам незабаром вам доведеться дуже навіть нелегко. Якщо після дії стихії, ви спостерігаєте морський прибій, значить, всі ваші проблеми дуже швидко вирішуватися.

Як свідчить сонник, цунамі уві сні для жінок — хтось спробує розбити вашу сім’ю і відвести у вас чоловіка, щоб цього не сталося, додавайте щодня крапельку своєї крові в чай ​​або каву, який п’є ваш коханий.

Сон, в якому ви спостерігали за дією стихії, попереджає про якісь труднощі. Якщо при вигляді цунамі у вас виникають позитивні емоції, значить, наяву ви досягли великих висот в кар’єрі і протягом найближчого часу постараєтеся зробити все можливе, щоб досягти ще більш високих результатів.

Проте, постарайтеся позбутися від надмірних амбіцій. Не варто занадто підносити себе над іншими, це може завдати неозорий шкоди вашій кар’єрі.

В сонник Фрейда бачити цунамі, що руйнує ваш будинок, віщує розбрат в сім’ї або сварку з близькими вам людьми.

Таке сновидіння зажадає від вас міцності духу, витримки, розсудливості, вміння тримати себе в руках і здатності з розумінням ставитися до оточуючих.

Чому ми бачимо цунамі уві сні

До чого сниться цунамі в певні місяці року — січень, лютий, березень, квітень: розгориться скандал зі свекрухою або з дружиною;

Травень, червень, липень, серпень: розкаєтеся в якихось своїх вчинках.

Вересень, жовтень, листопад, грудень: вами оволодіють ваші слабкості.

Якщо звернути увагу на опис цунамі в сучасних сонниках, дії стихії уві сні зазвичай обрушується на тих, хто в дійсності знаходитися у владі своїх емоцій і душевних переживань. Наприклад, такий сон, може символізувати відносини всередині сім’ї.

Цунамі може стерти все на своєму шляху, не залишивши й сліду від колишньої спокійного життя. Так само є версія, що цунамі в сновидінні, говорить не про почуття й емоції, а про насиченого життя в суспільстві, яку ви ведете в реальності.

До чого сниться цунамі уві сні — часте бачення катастроф уві сні означає бажання тихою і мирною гавані в дійсності. Пам’ятайте, що ваші думки і бажання матеріальні, постарайтеся налаштуватися на позитивний лад і тоді у вашому житті неодмінно все буде добре!

У будь-якому випадку цунамі уві сні характеризує ваші емоції, почуття і переживання, тому постарайтеся спокійніше ставитися до зовнішніх подразників у вашому повсякденному житті.

Сонник цунамі, до чого сниться цунамі уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: