Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник цифри, до чого сниться цифри уві сні

Цифри, побачені уві сні, змушують серйозно задуматися над тим, що чекає сновидіння попереду. Очевидно, що ми постійно оперуємо ними на роботі, в навчанні, подібне сновидіння може свідчити про перевтому. З іншого боку, питання, до чого снилася та чи інша цифра, вимагає відповіді і буде турбувати, поки сонник не допоможе розплутати клубок нічних фантазій.

Магічна сила чисел незаперечна. Трійка, сімка, туз… Віщі математичні знаки — у видіннях тієї ночі вони приходять не випадково і далеко не до кожного. До їх появи завжди є вагомі причини.

Основна частина

За кожною цифрою уві сні стоїть якийсь таємний сенс, який відкривають нам сонники. Якщо в пам’яті яскраво запам’яталося якась одна, то вона неодмінно несе важливу інформацію.

Одиниця — символ самодостатності, ця цифра підсилює вплив сновидіння на долю. Двійки уві сні сонник тлумачить як завершеність якогось дії, процесу. Не випадково дві квітки приносять на могилу. А дві монети в гаманці відбирають надію на подальше зростання добробуту.

До чого сниться цифра три, символ дружби, співпраці? Слід дорожити довірою своїх партнерів, в одній упряжці ви досягнете багато чого. Четвірка уві сні, навпаки, закликає вас розраховувати тільки на свої сили. Невизначеність ситуації, свобода вибору — ніхто не впливає на ваші рішення. Це чудово, ви впораєтеся.

Сонник цифри п’ять і шість виділяє, як сильний знак. П’ять віщує успіх, можливо, в нашій підсвідомості міцно закріпилися шкільні критерії оцінки. Шість — цифра небезпечна, застерігає від нестриманості в прояві емоцій. Необхідно проаналізувати,, до чого сниться шістка, зрозуміти, чи завжди здатні до самоконтролю.

Вісім — символ активності, справи йдуть по наростаючій. Сім уві сні говорить про завершення важливого етапу діяльності, можете дозволити собі розслабитися. Дев’ять — вас очікує останній ривок, ви близькі до досягнення головної мети.

Якщо ви стурбовані інтимною сферою життя, сонник підказує, що цифра нуль уві сні уособлює жіноче начало, а одиниця — фалічний символ. Відповідно до цього інтерпретує своє сновидіння.

Чи треба турбуватися, якщо не запам’ятали цифри?

Дати повне тлумачення простіше, якщо на ранок пам’ятайте цифри, які бачили уві сні. Але навіть якщо така інформація розмита, сонник Лонго допоможе витлумачити деталі сновидіння і передбачить, до чого снилися математичні операції.

Якщо акуратно записуєте цифри уві сні, це говорить про педантичність, впевненості у власній непогрішності. Нагадування про це приходить не даремно, сонник радить звернути увагу на оточуючих. Вони існують не для заповнення простору — це живі цікаві люди, здатні дарувати тепло і радість.

До чого сниться, як хтось інший записує цифри? Можливо, один незабаром викличе у вас заздрість і захоплення. Якщо не зможете впоратися з заздрістю, за цим піде розрив довірчих відносин. Друзів у вас і так небагато, сонник застерігає — попереду низка неприємностей. Втім, все в ваших руках.

Виробляти обчислення і уві сні бачити цифри — сумніви заважають прийняти важливе рішення. Зверніться за порадою до тих, чий інтелектуальний потенціал оцінюєте вище свого. Прати цифри, написані крейдою на дошці — доведеться виправляти наслідки ваших необдуманих вчинків. Недавні помилки вдасться виправити, якщо докласти чималих зусиль плюс трошки везіння, але сонник застерігає від їх повторення.

До чого сниться, що ви читаєте книгу уві сні, і в тексті зустрічаються цифри? Життя готує вам сюрприз, а чи буде він приємним, залежить від вашої винахідливості. Сонник радить про всяк випадок підготуватися до співбесіди — можливо, отримаєте пропозицію по цікавій роботі.

Бачити уві сні відчутні цифри, виготовлені з м’якого матеріалу (вата, пластилін) — означає, що в відповідальний момент не виявите твердість характеру, змініть своїм принципам. Знаки з жорсткого матеріалу сонник трактує, як стійкість у відстоюванні власної позиції. Незабаром вам це дуже стане в нагоді.

Сонник цифри, до чого сниться цифри уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: