Сонник цифра шість, до чого сниться цифра шість уві сні

До чого сниться цифра шість? Вона уві сні має суперечливі значення. Попереду складності на особистому фронті, непередбачуваність партнера, знайомої людини. Потрібно остерігатися обману, проявляти обережність. Але також бачення обіцяє спокій, набуття внутрішньої рівноваги — говорить сонник.

Більше довіряйте інтуїції

Приснилося бачення символізує інтуїцію сплячого, здатність побачити невидиме. Довірившись їй, сновидец зможе розібратися в заплутаних обставин, зробити правильний висновок, який не очевидний.

Бачити цифру шість уві сні означає: треба більше прислухатися до свого внутрішнього голосу, особливо при прийнятті важливих рішень.

Складнощі, недовіра в особистому житті

До чого вона сниться напередодні весілля? Сонник пояснює: напередодні торжества і під час церемонії чекають труднощі, негаразди.

Цей суперечливий знак уві сні вказує на поєднання союзу і мінливості. Через це у вас з обранцем (обраницею) будуть чергуватися періоди щастя, впевненості один в одному і ревнощів, недовіри, які виявляться цілком обґрунтованими.

Сумніви, непередбачуваність у взаєминах

Наснилося бачити цю цифру? Сонник повідомляє про сумніви, коливання сплячого: він хоче займатися улюбленою справою, але необхідно заробляти гроші. Доведеться все ж зробити вибір.

Цифра шість уві сні є знаком досконалості, співпраці, дружби, але також попереджає про непередбачуваність. Слід бути акуратним при спілкуванні вдома, на роботі, оскільки необережними словами можна серйозно зіпсувати стосунки.

Зіткнетеся з лукавством, доведеться відстоювати свої переконання

До чого сниться бачити таку кількість однакових предметів? Сонник підказує: це знак обману, хитрості, лицемірства, тому потрібно вести себе дуже обережно з новими знайомими, та й з колегами не ловити гав.

Цифра шість уві сні також може попереджати про боротьбу між духовним і матеріальним, де доведеться проявити свої погляди, відстояти переконання.

Скільки їх було?

Пригадайте, скільки шісток бачили:

 • Одну — недолік інформації не дозволяє успішно реалізувати свою справу;
 • 66 або 6666 — крихкість суджень, хиткість становища;
 • 666 — лицемірство, обман;
 • Багато — зіткнетеся з брехнею, замішаної на правді, тому що виглядає дуже правдоподібно.
 • Часто приснилося число 666 вказує на помилки сновидіння, його моральні складності. Треба постаратися проявляти безкорисливість, надавати допомогу іншим, переглянути свої переконання.

  Сонник Міллера: нестриманість почуттів

  До чого сняться цифри? Сновидіння попереджає про перевтому внаслідок надмірного напруження і можливості зробити помилку. А цифра шість символізує нестриманість в почуттях, тому, щоб уникнути помилок, слід стримувати свої емоційні пориви.

  Душевна рівновага, взаєморозуміння, повагу

  Є ще одне тлумачення сну про цей символ: ви знайдете душевну рівновагу, ваш зовнішній образ і внутрішній світ складуть гармонійне ціле — говорить сонник.

  Якщо приснилося бачення супроводжувалося позитивними емоціями — це означає: попереду спокій, благополуччя, взаєморозуміння в сім’ї, повагу серед колег.

  Сонник цифра шість, до чого сниться цифра шість уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: