Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник цифра чотири, до чого сниться цифра чотири уві сні

Бачити цифру 4 уві сні — знак виконання бажань, істотних життєвих змін. Сонники попереджають: негативні помисли теж можуть збутися. Тому ретельно стежте за своїми намірами, примхами, а головне — скаргами на життя. Щоб дізнатися,, до чого сниться «четвірка», згадайте, бачили ви її мигцем, або спеціально шукали, писали, загадували.

Значення за сонником Міллера

Психологи однозначні у висновках, до чого сняться числа. Вони стверджують: організм сновидіння перевтомився і навіть уві сні відпочивати в повній мірі не встигає. Прийшов час припинити справи, взяти коротку відпустку, вирушити в подорож і ні в якому разі не зациклюватися на попередніх завданнях.

Якщо наснилася цифра 4, згадайте подробиці і маніпуляції з нею:

 • Чути, бачити, вважати — до перевтоми на роботі;
 • Загадувати — до фінансової стабільності;
 • Писати, висікати — до прийняття вірних рішень;
 • Підкреслювати в календарі — до події, прив’язаному до цієї дати.
 • Пильнуйте підказкам

  Бачити цифру 4 уві сні — означає, отримати благословення згори. Число просто так наснитися не може — якщо ви загострили на ньому увагу, будьте готові отримати відповідь на давно хвилює питання. «Четвірка» вважається містичним числом, є символом основних стихій, знаменує порядок у Всесвіті.

  Традиційні сонники схиляються до того, що сновидець стане переможцем в найважливішому суперечці. Знаходження компромісу, перемога в суді, загальну повагу — саме те,, до чого сниться цифра 4. Можна сміливо починати рухатися в обраному напрямку, просувати власні ідеї.

  Чого слід остерігатися

  Перш за все, варто звернути увагу на давно виношуються плани, прогнози майбутнього. «Четвірка» за всіма сонникам є знаком виконання задумів, як би безглуздо при цьому вона ні наснилася. Якщо, перед тим, як лягти спати, ви думали про негаразди, нестачі коштів, погане самопочуття, будьте впевнені, що в такому вигляді бажання і збудуться.

  Сонник Нострадамуса тлумачення сну зводить до духовного зростання, самовдосконалення. До чого сниться «чотири», він пояснює наступним чином. Інтелектуальні досягнення, гармонійні стосунки з оточуючими, високе положення в суспільстві — доля тих, кому довелось її бачити уві сні. Але і попит з таких людей буде вдвічі більше, ніж з інших.

  Зіставляйте час, дати, періоди

  Люди, які вміють систематизувати своє життя, будуть винагороджені стабільним заробітком, своєчасним преміюванням. Сонники гарантують блискучу кар’єру тим, кому приснилася цифра 4. Рівна і чітка вона означає професійне зростання, успішне навчання.

  Намагайтеся уважно поставитися до дат, тимчасових проміжків, які мають це числове значення. Найчастіше уві сні приходять підказки із зазначенням часу важливої ​​події для сновидіння.

  Сонник цифра чотири, до чого сниться цифра чотири уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: