Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник чоловік пішов до іншої, до чого сниться чоловік пішов до іншої уві сні

Здавалося б, немає явних причин, щоб навіть уві сні чоловік пішов до іншої жінки, але подібні ситуації в сновидіннях трапляються не просто так. Сонник впевнено стверджує, що все,, до чого сниться розставання з чоловіком, відображає духовне і моральне стан обох партнерів, їх справжні почуття.

Про що говорить сонник Міллера

Психолог Міллер упевнений, що приснився догляд благовірного до чужої жінки, без видимих ​​на те причин, віщує короткочасні труднощі у взаєморозумінні, період відчуження один від одного, що незабаром зміниться прекрасною порою згоди і сімейної ідилії. Бачити, що улюблений уві сні без розуму від іншої жінки, означає, що в реальності потрібно критично переглянути свої взаємини.

Перестаньте боятися!

В езотеричному сонник тлумачення,, до чого сниться зрада коханого чоловіка, розкриває страх про його втрату, що знаходиться десь у віддалених куточках підсвідомості. Ваша невпевненість в собі або минулі образи, не дають повноцінно довіряти своїй другій половинці. Спробуйте проаналізувати свій страх, зрозуміти його походження і спробувати позбутися від безпідставною боязні.

Бачити, що коханий чоловік уві сні збирає речі, щоб піти з дому, означає, що у сімейної пари давно назріває прихований конфлікт. Невисловлені претензії і незгоду на думці, підігріває обох, завдаючи болісні душевні страждання. Щоб ця ситуація не переросла у відкрите протистояння і сварки, сонник радить відкрито поговорити по душам з другою половинкою.

Закрийте двері в минуле

Наснилося, що колишній чоловік пішов до іншої, значить, в реальній дійсності ви ще живете з образою в серці, яка терзає душу і не дає налагодити особисте життя. Бачити, свого померлого чоловіка в чужих обіймах, віщає про появу претендента на руку і серце.

Східний жіночий снотолкователь трохи інакше трактує,, до чого сниться зрада померлого чоловіка. Це знак того, що слід відпустити минуле і почати жити сьогоденням.

Удосконалюйтеся!

Загальний сонник впевнено заявляє, що те,, до чого сниться епізод, в якому чоловік іде до іншої панночці, служить натяком на необхідність сновідіци працювати над собою. Чи готові ви до самостійного життя? Проживете самі без годувальника? Чи відбулися як особистість? Чи відчуваєте цілісність і злагоду з самою собою? Задайтесь цими питаннями, оскільки настав сприятливий час для самовдосконалення.

Будьте напоготові!

Доктор Фрейд, в своєму сонник, будь приснилося сновидіння з обранцем, трактує не інакше як знак, що символізує страхи сновидящей про його можливу зраду. Не варто піднімати паніку і ревнувати благовірного до першої зустрічної, однак і втрачати пильність не потрібно.

Яким було розставання?

Сучасний суміщений сонник сміливо стверджує, що тлумачення сну, в якому чоловік пішов до іншої, тісно пов’язане зі сценою розставання, що сталася уві сні. так:

 • Наснилося, що розрив відносин супроводжувався скандалом — віщає про міцне сімейному союзі;
 • Дорікати благовірного, який уві сні мовчки збирає речі — стежте за своїми словами;
 • Спокійно поставитися до догляду — до охолодження почуттів, втрати взаєморозуміння;
 • Бійка з обранцем уві сні через зраду — обіцяє новий виток у відносинах.
 • Сонник чоловік пішов до іншої, до чого сниться чоловік пішов до іншої уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: