Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник білі лілії, до чого сниться білі лілії уві сні

Часто сонники інтерпретують приснилися лілії як символ духовної влади, сили. Тому таке сновидіння спонукає його не втрачати надії навіть у важких обставинах, продовжувати боротьбу. Їх білий колір уві сні — найчастіше хороше знамення, яким віщує удачу в різних областях — від професійної діяльності до особистого життя. Але трактувати, до чого сняться білі лілії, потрібно, враховуючи і інші деталі, адже іноді цей знак може обіцяти печаль.

Вас чекає щасливе кохання

До чого сниться букет білих лілій? Сонник називає їх передвістям глибокої любові, міцних відносин. Незабаром з’явиться людина, яка заволодіє всіма помислами сновидіння. Романтичні почуття принесуть радість, але разом з тим і переживання з приводу свого обранця (обраниці).

Бачити такі квіти уві сні означає: незабаром сплячого очікує вірна любов. Незважаючи на можливі перешкоди, такі відносини будуть міцними, адже люблячі повністю впевнені один в одному. А якщо квіти іншого кольору — по сонником, потрібно побоюватися підлабузників, угодників з солодкими промовами.

Наснилося, ніби вам подарували білі лілії? Це може стати передвістям появи нового коханого або весілля.

Ділова сфера

До чого сниться ставити букет їх у вазу? Сонник сповіщає: ви отримаєте певну суму грошей. Однак вона виявиться менше, ніж розраховували.

Коли ж квіти уві сні швидко зів’януть — плани доведеться відкласти. Обставини наяву складуться так, що виникнуть які прямі перешкоди задуманому, або несприятливі для його умови здійснення. Нічого страшного — за час очікування слушного моменту можна ще раз перевірити свій план, вдосконалити його.

Бачити уві сні ростуть в саду білі лілії, згідно сонником, обіцяє незабаром благополуччя, процвітання, якого сплячий досягне завдяки старанній праці. Щоб досягти результату, потрібно вкладати максимум зусиль при досягнення мети. Не слід розслаблятися: для відпочинку буде ще час після успішного завершення підприємства.

Сонник Міллера обіцяє печаль

Збирати білі лілії уві сні молодій жінці обіцяє з’єднання радості і печалі, оскільки її коханий буде відчувати фізичні страждання.

Про смутку, що знаходиться ближче, ніж вона очікує, сновидицей попереджає приснився букет білих лілій, який вже зів’яв. Однак завдяки мобілізації своїх душевних сил жінка подолає ці переживання.

До чого сниться насолоджуватися їх ароматом? Сонник Міллера стверджує: завдяки печалі душа спящегшо очиститься, а розум знайде гостроту, невластиву йому раніше.

Інші тлумачення

Наснилися ці красиві квіти у вас вдома? Ставтеся терпиміше до оточуючих, уникайте конфліктів, проявіть участь, якщо знайомі цього потребують. Гідна поведінка — один з важливих факторів, що впливають на ваш успіх, дуже скоро воно принесе свої плоди.

Бачити уві сні білі лілії — часто для жінки передвістя переродження, оновлення. Незабаром дівчина закохається або буде більш ретельно стежити за собою і стане виглядати набагато краще, ніж раніше.

Для чоловіка таке бачення означає: йому слід переглянути відносини зі своєю другою половинкою. Він став до неї більш холодно ставитися і її це дуже зачіпає.

Якщо ж вам білі лілії подарували уві сні — це може означати загрозу, серйозну небезпеку. Постарайтеся уникати провокацій, а також не вести справ з малознайомими людьми.

Сонник білі лілії, до чого сниться білі лілії уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: