Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник батьки колишньої, до чого сниться батьки колишньої уві сні

До чого сняться батьки колишньої? Поява цих персонажів уві сні безпосередньо залежить від сформованих в реалі відносин. Але найчастіше настають непередбачені складнощі, суперечки і розбіжності. Сонник розгляне різні варіанти і допоможе знайти правильну відповідь.

Як тлумачити?

Наснилися забуті батьки колишньої? Подібний сюжет знаменує початок доленосного періоду в житті сновидіння.

Конкретне тлумачення сну, на думку сонника, залежить від дій, зовнішнього вигляду і душевного стану, як персонажів, так і самого сновідящего.

До чого сняться найближчі родичі давньої подруги? Будьте готові до дуже значущої події, але пам’ятайте: ви ще можете вплинути на його результат.

Не пропустіть!

До чого сниться мама колишньої? Уві сні вона символізує бажання і, головне, можливість досягнення бажаного, будь то в любові, або кар’єрі.

Приснився відбувся батько в прекрасному настрої? Сонник впевнений: скоро з’явиться хороша перспектива, постарайтеся не упустити її. У негативній трактуванні тато попереджає про якомусь випробуванні.

Везіння або невдачі?

Якщо в реальності у вас склалися досить теплі відносини, то сонник впевнений: бачити колишніх родичів добре. Уві сні вони буквально благословляють на удачу.

Якщо ж наяву була деяка натягнутість або навіть відкрита ненависть, то чекайте неприємностей, розбіжностей і інших проблем.

Не поспішайте!

Наснилися без причини батьки колишньої? Цей сновідних сюжет означає, що ви отримаєте неприємну новину, яка буде мати по-справжньому катастрофічні наслідки.

До чого сняться дуже сердиті родичі? Ви ризикуєте зробити фатальний крок, і зруйнувати власне щастя. Іноді це прямий натяк уві сні: настав час спокути давньої провини.

Попередження Міллера

Сонник Міллера наполягає: якщо наснилися батьки колишньої, то очікується період конфліктів і непорозумінь, як на роботі, так і в сім’ї. Але після обов’язково настане загальне примирення.

Сумніваєтеся?

До чого сняться батьки колишньої дівчини? Подібним чином проявляються страхи, сумніви і невпевненість сновидіння.

Довелось бачити батька дівчини? В реалі належить відкласти власні справи і зайнятися чужими проблемами.

Якщо явилася уві сні мама дівчини, то вам потрібна підтримка в нелегкій підприємстві.

Чи не безглуздо!

Наснилися вже померлі батьки колишньої дружини? Наяву відкладіть будь-які починання і відмовтеся від вживання радикальних заходів.

Якщо привиділися ще живі родичі, то на деякий час вам забезпечений успіх у справах і відмінне здоров’я.

Що означає уві сні поява злих героїв, які лаються і скандалять? Ваша хороша репутація постраждає від найдурнішого вчинку.

Що робили?

Сонник нагадує, що інтерпретація персонажів має пряму залежність від їх дій.

 • Лають — зверніть увагу на чужу думку.
 • Хвалять — врахуйте інтереси оточуючих.
 • Сперечаються — занепад, незадоволеність.
 • Б’ють — внутрішній протест.
 • Хворіють — неприємності, затримки, перешкоди.
 • Вмирають — втрата грошей.
 • Втім, сновидіння, в яких трапляється бачити живих родичів колишньої, сонник радить пов’язувати з реальними обставинами. Але померлі родичі жінки, з якою ви більше не зустрічаєтеся, завжди попереджають в мріях про зміни.

  Сонник батьки колишньої, до чого сниться батьки колишньої уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: